Що означає ім’я Андрій?

Приказка «зустрічають по одягу …» часто працює не тільки з зовнішністю, але і з ім’ям людини. Якщо ми знаємо про когось тільки його ім’я, ми намагаємося припустити, який він цей людина, які в нього особисті якості, як він буде до нас ставитися і як знайти до нього підхід.

Значення імені Андрій

Що означає ім’я Андрій — це ім’я відбулося в Греції, і в перекладі означає хоробрий, мужній. У цього імені безліч похідних в інших мовах: в англомовних країнах Ендрю, в Білорусії Андрей, в Греції та Німеччини Андреас, в Італії Андреа, у франції Андре, Андрес в Іспанії, Анджей в Польщі.

Що означає ім’я Андрій в характері його власника, які риси йому притаманні і чого від нього можна чекати.

 • Андрій галасливий, непосидючий і часто неслухняний. Прагне бути головним і самостійно приймати рішення.
 • Він винахідливий, часто йому в голову приходять такі рішення, що іншим і не снилося. Він має гарну фантазією — гарний оповідач і великий вигадник.
 • Прагне показати всім що він самостійний, незалежний і гордий, чим може мимоволі вплутуватися в конфлікти.
 • Він рідко бере участь у масштабних заходах або акціях, його не приваблює громадська діяльність. Але йому подобається боротися за правду і справедливість, відстоювати свою точку зору.
 • У спілкуванні Андрій чарівний і мужня людина, вміє справити враження на жінок, вливається в будь-яку компанію або робочий колектив, він здається веселуном, може розповісти масу веселих історій і розважити публіку.
 • Він критик і мислитель, у нього є не просто своя точка зору, він прекрасно в ній розбирається і може її аргументувати, підтримати дискусію. Він проникливий і критичний, так що при тому, що сам він вміє вигадувати, на чужу неправду він не купиться.
 • Виходячи з його особистих якостей йому підійде кар’єра юриста, робота в прокуратурі, а так само, використовуючи свої таланти він може стати письменником.
 • Він ніколи не скаржиться і не показує свою слабкість, він рідко стане звертатися по допомогу, навіть якщо вона йому необхідна.
 • Андрій може бути зарозумілий, вбачаючи в собі стільки чудових якостей, він вважає що йому не пристало бігати за дівчатами і сам чекає уваги з їхнього боку. Він може бути легковажним і непостійним, але все ж прагне до стабільної і міцної сім’ї. Він ревнивий, і в той же час високо цінує те, що у нього є і оберігає це.
 • Він скритний, воліє не розкриватися перед незнайомою людиною, і навіть близькі не завжди здатні точно сказати, що в нього на душі.
 • Він хитрий і розважливий, завжди знає що для нього краще і як домогтися бажаного, він може легко маніпулювати людьми. У той же час він не ризикова людина, ніколи не пожертвує чимось заради невиразною більшої вигоди.
 • Що означає ім’я Андрій для тих, хто хоче назвати так дитини. Якщо ви вирішили назвати сина Андрій, не тримайте його в їжакових рукавицях, це викличе тільки більший опір, спори і конфлікти, йому потрібна свобода і самостійність. Тільки при дуже хороших відносинах він розкриється перед вами і буде розповідати вам все, що його хвилює. Він виросте сильною людиною, готовим до труднощів і може стати справжньою опорою родини.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.