Що означає ім’я Альона?

Прийнято вважати, що ім’я Олена — є народна форма імені Олена, яке в свою чергу походить від грецького слова «helenos», що означає «світло». Але існує й інша думка, що ім’я Олена взагалі ніяк не пов’язане з ім’ям Олена. Олена є давнім російським ім’ям богині ранкової зорі. Навіть древні племена в європейській частині Росії називалися «Олени». Ім’я Альона означає «вогненний», «червоний». Ми будемо розглядати сьогодні саме значення імені Олена, а не Олена.

Що означає ім’я Альона

 • Дитинство Олени. Це дуже спокійна і тиха дівчинка, просто радість для батьків. Маленьку Оленку обожнюють всі, і в дитячому саду і в школі — сонячна улюблениця, справжня скромниця.
 • Спілкування з Альоною. Коли Олена дорослішає, скромність нікуди не йде. вона як і раніше замкнута, з незнайомими людьми спілкуються мало. Тому з першого погляду може здатися, що Олена в принципі нетовариська і закрита. Не тут то було! У добре знайомій компанії дівчина на ім’я Альона весела, відкрита і життєрадісна. Олена не буде ніколи розкриватися перед чужою людиною, вона ранима, тому не хоче оголяти свої слабкі сторони. Але у Олени є близькі друзі і подруги, які знаходять у ній споріднену душу, прекрасного співрозмовника і вірного друга.
 • Особистість Олени дивовижна. Для неї дуже важливо самопізнання. вона може копатися в собі, не те що місяцями, а ціле життя! Олена вміє співпереживати, вона сприйнятлива і вразлива. Олена ніколи не стане зображати почуття, в цій сфері вона завжди щира і відкрита з близькими. Поряд з Оленою завжди затишно, тепло і по-справжньому спокійно. Ніякої штучності і награності в ній немає. Вона просто обожнює робити подарунки. Вибирати їх — справжнє задоволення для Алена, практичні завжди вона вгадує те, що потрібно людині. Вибираючи подарунки, вона думає про людину, про його бажання, а не про своїх.
 • Подивимося, що означає ім’я Олена у сфері кар’єри. Жінкам з ім’ям Олена подобається багато чого, але діяльність дуже швидко може набриднути. Олена прагне пізнати багато чого. Якщо Олена стає керівником, то вона не вимагає, а дуже детально і прискіпливо все пояснює. Вона постійно все аналізує, розглядає з точки зору логіки. Найближче Олені філософія, психологія, дизайн, археологія.
 • Любов. Ще з юності Олена приваблює погляди чоловіків. Вони не можуть пропустити це дивовижне поєднання чуттєвості, сексуальності, ніжності, непередбачуваності і грації. У сімейних стосунках Олена лідер, причому дуже відповідальний. Олена добре розбирається в чоловіках. У неї сильний характер, ніколи не дозволить себе образити, розпізнає всю суть будь-якого чоловіка. Олені пристрасно бажає побачити в чоловіка гарного коханця і людини з високою духовністю одночасно. Олена прекрасна дружина, любляча мама і чудова господиня в домі.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.