Що означає бути щасливим?

Як часто нам доводиться задаватися питанням: «чи щасливий я?» І що потрібно робити для досягнення цього переживання. Багато хто також запитують — «Щастя, я це Відчуйте відразу, або я зрозумію це після деякого часу?»

Точно відомо, що щастя не піддається розумінню різноманітним науковим дисциплінам. Однак, багато філософів намагалися відповісти на це питання: «Що означає бути щасливим?».

Давайте звернемося до висловлювань відомих мислителів про щастя:

«Щастя — це коли тебе розуміють, велике щастя — це коли тебе люблять, справжнє щастя — це коли любиш ти.» (Конфуцій)

Конфуцій призводить нам цілих три рівня щастя! Можна трохи розкрити його висловлювання. Бути щасливим — означає бути зрозумілим. Дійсно, якщо немає людей, які поділяють твою позицію, які з тобою знаходяться на одній хвилі, які просто можуть розуміюче мовчати, то важко знайти заспокоєння в спілкуванні. Людина обов’язково повинен знати, що не тільки він один у всьому світі, та й у всій всесвіту в цілому надходить і думає певним чином. Нерозуміння — це самотність. Самотність ні до чого доброго не приведе.

Тому, шукаєте своїх саратніков, таких же як ви. Разом, легше вижити в нашій непростій соціальної ситуації. Багато що в розумінні вас, залежить і від вас самих. Якщо людина не вміє бути зрозуміло, то це веде до того ж самотності. Намагайтеся бути зрозумілим для людей, особливо для близьких, адже в кінці кінців, прагнення до того, щоб бути зрозумілим і зрозумілим — це прагнення до турботи про людей. Подбайте про людей, і ви відчуєте себе щасливим.

«Велике щастя», каже Конфуцій, коли «люблять тебе». Дійсно, без ніжності, ласки, пристрасті і любові будь здорова людина не протягне і місяця. Він перетвориться або в, позбавлену душі, тілесну оболонку, або ж просто збожеволіє. Важливо те, що коли нас люблять, ми отримуємо не тільки вкрай позитивні емоції, але і дуже навіть негативні. Не можна боятися цього. Чим гірше вам зараз, тим рівно настільки ж краще, буде вам потім. Ось таке коливання емоцій дає насичену, повну подій, життя. Одна з найбільш грізних ворогів щастя — це нудьга. Любов людини до вас — ваша зброя проти вбиває інтерес до життя, нудьги.

Тому, бути щасливим — вміти цінувати любов, яку нам дають наші близькі люди; вміти цінувати і посмішки наших колег по роботі та навчанні, адже усмішка — це теж прояв любові. Потрібно вміти помічати ці прояви в нашому повсякденному рутині життя. Вони є, спробуйте їх помітити, і ви відчуєте на деякий час — що означає бути щасливим.

Ваші власні почуття, емоцій, завзяття в бік чого-небудь — це прояви вашої любові. Чим сильніше почуття — тим сильніше любов до цієї людини. І не тільки, до речі, ми говоримо про людей. Любов до справи — не менш важлива складова нашого життя. Кожна людина, прагнути до підвищення якості свого існування. На превеликий жаль, сьогоднішній споживчий світ ставить нам жорсткі рамки. Він нам говорить: «Щастя, друже, — це три машини і великий будинок. Щастя — це непоганий капітал, і чим раніше, тим краще!». У гонитві за матеріальними цінностями ми втрачаємо наше психологічне здоров’я, гарантом якого завжди виступала і виступатиме любов.

Що ж означає бути щасливим? Вміти любити людину, свою роботу або захоплення, любити мистецтво, і перш за все цінувати і любити себе. Психологія давно заявила про те, що якщо людина не цінує і не любить себе, то він не здатний полюбити більше нікого. Якщо відволіктися на хвилинку, і перенестися куди-небудь за межі свого тіла, просто пофантазувати, — ми побачимо що, та людина якого ми завжди знали і називали його «Я», виявляється дуже навіть цікавою особистістю, гідною уваги, розуміння і поваги.

Наведене вище висловлювання Конфуція, зачіпає аспект любові. Бути щасливим, значить бути зрозуміла і зрозуміло, цінувати почуття, які нам дають оточуючі і любити себе, свої захоплення і тих людей, без яких ви не можете існувати.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.