Що означає бути гарною дочкою?

У відповіді на це непросте питання немає ніяких загальних знань або правил поведінки, які дозволять, подивившись на дівчину, сказати, що вона хороша дочка. Коли справа стосується людських відносин ми в праві вибирати свою точку зору самостійно. Тому кожна дочка повинна серйозно замислитися про те, що значить бути гарною дочкою. У кожної з замислених вийде свою відповідь.

Люди — це настільки різні істоти, що об’єктивно не існують абсолютно однакових людей. Звідси й те, що кожна сім’я унікальна. Якщо ви хочете бути гарною дочкою для своїх батьків ви повинні визначитися що означає «хороша дочка». Яка вона? Спробуйте поставити себе на місце батьків і побачити свою поведінку їх очима. Напевно вам відкриється багато нового і того, про що ви раніше не замислювалися.

Ще один спосіб дізнатися про те, що значить бути гарною дочкою — це просто запитати. Запитайте у батьків, що їм не подобається у вашій поведінці або словах. Може бути щось у вашому одязі, хоча це вже деталі. Зосередити свою увагу на більш загальних питаннях. Щоб організувати такий діалог з батьками потрібно обов’язково вирішити всі ваші суперечки. Тільки в цьому випадку ви зможете дізнатися, що означає хороша дочка. Спробуйте прийти до спільного рішення, якщо ви не можете виконати вимоги, які пред’являють вам батьки. Якщо ви знайдете якусь загальну «платформу інтересів» з батьками, можливо тоді ви відчуєте себе гарною дочкою.

Не намагайтеся нав’язати батьком свою точку зору. Спробуйте прийняти і їх позицію. Пам’ятайте, що гарні відносини будують на взаємній уваги та на бажанні зрозуміти іншого, а також бути понятим іншою людиною. Не можна з точністю сказати, що ви станете хорошою дочкою відразу після того, як прочитаєте нашу статтю. Тим більше вона не дає точних відповідей, тому що їх просто не існує.

Процес відновлення відносин, які могли зіпсуватися з різних обставин, — це процес довгий і важкий. Справа в тому, що коли відносини, в тому числі і з батьками, знаходять якусь усталену форму, то стає все складніше цю форму міняти. Теж саме і з поганими відносинами. Люди звикають взаємодіяти певним чином і зазвичай не бажають змінювати цю взаємодію. Часом ця звичка ставитися проти самого існування ваших відносин. Ніколи не бійтеся зробити перший крок у налагодженні відносин. Особливо зі своїми батьками. Контакти з батьківським домом потрібно зберегти, не можна обривати свої корені.

Ну і наостанок відзначимо, що хороша дочка — це значить хороша людина. Якщо ви відчуваєте, що ви цікава, добра і здатний любити людей, тоді ви повинні це показати оточуючим. Образившись і надувши губи в черговий раз, не забувайте, що люди бачать тільки оболонку. Мало хто вдається в сенс ваших образ чи невдоволення. Покажіть, що ви гарна людина. Покажіть, що ви гарна дочка. Адже це важливо вашим батькам не менше, ніж вам самим.

«Діти бачать в батьках що минув, батьки ж бачать в дітях майбутнє, і якщо ми в батьків зустрічаємо завжди більше любові до своїх дітей, ніж у дітей до батьків, то це сумно, але разом з тим і природно. Хто ж не любить більше свої надії, ніж свої спогади? » (І. Етвеш)

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.