Що означає біла троянда?

Без сумніву, троянди вважаються одними з найбільш шикарних квітів! Якими б банальними ці квіти не виглядали в очах деяких чоловіків, більшість жінок вважають за краще отримувати в знак уваги саме троянди. Ви коли-небудь бачили щасливий сяючий погляд дівчини після того, як їй подарували цю квітку? Нікуди не приховати щиру посмішку від такого подарунка.

Що означає троянда:

Багато чоловіків, вибираючи в магазині квіти, замислюються про їх значенні. Так-так, це дійсно так, адже навряд чи коханої він подарує гвоздику, а колезі — червону троянду … Поговоримо про саму «королеві квітів».

Чому троянди частіше прийнято дарувати коханим? Це символ любові, жіночності та краси. У міфах стародавніх греків троянда була емблемою Афродіти, грецької богині кохання. Ця квітка означав любов, пристрасть і бажання. Його шипи і їх колючість зазвичай символізували рани вічної любові.

Що означають білі троянди:

Важливе місце в символіці займає колір квітки. Сьогодні ми поговоримо про прекрасних білих трояндах. Як у старі часи, так і зараз вони означають невинність і чистоту.

Кому дарують білі троянди?

Якщо ви відчуваєте щиру чисту любов до дівчини, такий же ангельської, як і цей чарівний квітка, то без сумніву вибирайте білі троянди. Саме їх дарують на знак вічної, вірної, міцної любові. Для порівняння, червоні троянди прийнято дарувати, висловлюючи своє бажання, неприборкану пристрасть і шалену жарку любов до представниці прекрасної статі.

Але не варто обмежувати білі троянди. Їх можна подарувати і в знак дружби, на день народження, на 8 березня юної дівчини, до якої ви не відчуваєте любовних почуттів. Адже «біла красуня» означає також глибоку повагу, смиренність, таємницю.

Що означає біла троянда, поєднана в буеті з червоною?

Букет з білих і червоних троянд може символізувати гармонійну любов і єднання двох закоханих, їх душ і тіл. В цій любові є все: і шалена пристрасть, і вірна вічна любов. А якщо ви даруєте квіти на честь возз’єднання вашого союзу, підберіть троянду з білими пелюстками, які обрамляє червона окантовка.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.