Що написати про себе в контакті?

v Відео — «Що написати про себе в контакті»

Один з моїх друзів якось сказав: «Контакт — це таке веселе істота, яка відбирає у тебе багато часу і сил. Від нього легко позбутися, але ти не можеш, бо тобі з ним дуже подобається :)». Всі твої друзі вже давно зареєстровані в контакті і постійно там пропадають, а у тебе ще немає своєї сторінки? Саме час її завести! Неважливо, годинами ти будеш сидіти на цьому сайті або ж просто перевіряти пошту вечорами, тобі належить заповнити анкету. Чим більше граф в анкеті ти заповниш, тим більше і цікавіше буде твоя сторінка для друзів та інших користувачів контакту.

У багатьох людей, що створюють свої сторінки в перший раз, виникає маса питань. Деякі з них пов’язані з особистою інформацією, яку люди розміщують про себе в анкеті. Найголовніше питання, яке мучить новоспечених контактерів: «Що можна написати про себе в контакті?» Можливо, і ти зараз ламаєш над ним голову.

Для того, щоб не потрапити в халепу, прислухайся до наступних порад:

 • будь акуратний з розміщенням своїх персональних даних. Крім прізвища, імені та по батькові, до них відносяться дата народження, телефон, адреса, вік, паспортні дані, електронна пошта, особистий веб-сайт. Їх особливість в тому, що за ним тебе можна легко знайти. Тому не поспішай всім і вся повідомляти таку важливу інформацію. Для початку краще обмежся ім’ям, прізвищем, датою народження та номером телефону. При цьому в налаштуваннях бажано поставити приватність доступу до цих особистих даних. Таким чином їх зможуть бачити тільки твої друзі. Ти ж не хочеш, щоб твій номер телефону став відомий якомусь маніякові або злодію?
 • Розповідаючи про себе, старайся користуватися звичайним грамотним російською мовою, якщо хочеш створити про себе гарне враження. Використання матюків може відштовхнути потенційних друзів і створить про тебе неприємне враження. Але варто також побоюватися і дуже хитромудрих виразів — не треба робити вигляд, що ти розумніший за всіх.
 • Щоб твоя сторінка була цікавою і «легкотравної», не роби її занадто довгою і занадто короткою. У першому випадку твоїм друзям просто буде лінь читати те, що ти хочеш розповісти про себе в такому великому обсязі. А надто скуповуючи інформація на сторінці теж не зможе створити про тебе враження, як про людину цікавому та оригінальному. Втім, вибирати тобі. Спочатку дивляться сторінку, але потім адже спілкуються! Тому якщо ти не ставиш для себе метою висловити свою індивідуальність на сторінці, то можеш вказати лише найнеобхідніше.
 • Старайся уникати банальщини. Бородаті анекдоти, всім відомі цитати і пересічні хобі не зможуть висловити твою індивідуальність. Постарайся залучити друзів, показавши в тексті анкети свою родзинку. Ти можеш написати про якомусь своєму рідкісному захопленні, расказать про себе в незвичній формі незвичайними словами, вставити картинку і т.д. Активізуй свою фантазію!
 • Якщо ти хочеш щирого і чесного спілкування, то не варто про себе брехати. Може бути, одного разу саме в контакті ти познайомишся зі своєю долею, і ви захочете зустрітися в реальному житті. А потім він чи вона дізнається про твою брехні, і ви якщо не розлучитеся, то зможете здорово попсувати стосунки. Якщо спілкування в контакті для тебе лише забава, то можеш вигадувати про себе скільки завгодно! Але чолі — не переходити грань закону. Пам’ятай, що контакт — це одна з найбільш відомих соціальних мереж, тому часто піддається перевірці.
 • Тепер давай докладніше поговоримо про те, що написати в контакті в розділах «діяльність» і «інтереси». Насправді тут все дуже просто. Діяльність — це те, чим ти займаєшся в житті. Тут може бути вказана інформація про те, вчишся ти чи працюєш, перебуваєш чи в якій-небудь громадської організації або ж ти щаслива (ий) мама (тато). Варіантів маса. Зазвичай в цю графу люди записують те, що в їхньому житті займає найбільше місце і те, що для них важливо і цікаво. Наприклад, студетов бере участь в університетському КВН. У цій графі він вкаже: «Учасник студентського КВН». Деякі гумористи пишуть про себе щось подібне: «Стріляю по жабам лазером з космосу» або ж «ганяю по життю в пошуках сенсу» і т.д.

  Розділ «Інтереси» допомагає розкрити твою особистість. Тут ти вказуєш свої хобі і все, що тебе цікавить в цьому житті. Якщо хобі в тебе досить пересічні, але ти хочеш уникнути банальних висловів, спробуй написати про нього іншими словами. Наприклад, вираз «ходжу в кіно» можна написати «обожнюю дивитися романтичні комедії на великому екрані в компанії подруг». Можна дати тезовий ряд своїх інтересів. Виглядає ефектно і дуже привертає увагу. Наприклад: «Мої інтереси»: осінь, старі театральні постановки, блакитне небо, захід, казки, звуки природи, дзвін келихів, бій курантів під Новий Рік і т.д. «.

  У будь-якому випадку, твоя сторінка повинна розповідати про те, який ти є або про те, ким ти себе уявляєш. Заповнюй свою сторінку так, як тобі хочеться, і тоді вона стане оригінальною і не схожою на інших.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.