Що написати на сайті знайомств?

У наш час існує величезна безліч різних сайтів знайомств, соціальних мереж і тому подібних веб-ресурсів. Не знаєте, що написати на сайті знайомств? Як правильно заповнити свою анкету, щоб звернути на себе увагу протилежної статі? Наші прості правила допоможуть Вам виділити свою анкету серед тисяч інших. Ці правила підійдуть як для дівчат, так і для хлопців.

Як правильно заповнити анкету на сайті знайомств

 • Головне правило — постарайтеся виділитися. Не будьте, як усі. Не потрібно писати шаблонні фрази. Найчастіше, якщо анкета на сайті знайомств напхана цитатами інших людей і шаблонними фразами, то це показник не дуже високого рівня інтелекту власника анкети. Ну, справді, Ви ж індивідуальність! Не соромтеся писати свої думки на той чи інший рахунок.
 • Пишіть ім’я і прізвище. Не обов’язково такі, як у Вас в житті, але не потрібно придумувати щось, на кшталт: «Солодкий Янголятко» або «Прекрасна курочка». Такі анкети виглядають абсолютно несерйозно. До слова, малюнок теж повинна обов’язково бути присутнім. І на ній повинні бути відображені Ви, а не Дженіффер Лопез або Джекі Чан.
 • Обов’язково напишіть своє хобі. Якщо його у Вас немає, то просто придумайте (а краще знайдіть його в реальному житті). Якщо у людини є й інші інтереси, окрім як поїсти, поспати і попрацювати, то це буде говорити про його багатому внутрішньому світі.
 • Пишіть грамотно. Перед тим, як писати текст на сайті знайомств, напишіть його в Microsoft Word. Для того, щоб програма вказала на можливі помилки. Також можете в Інтернеті пошукати спеціальні програми, які будуть перевіряти текст на наявність помилок в режимі реального часу.
 • Намагайтеся описувати свої думки в позитивному ключі. Не повинно бути фраз, типу: «Я дуже самотня по життю, але сподіваюся знайти тут свою любов». Або, як варіант, у хлопця: «Я не вірю в кохання, але може коли-небудь на старості років і зрозумію, що був не правий». Намагайтеся створити образ життєрадісного, веселого людини. Людину, якій не вистачає лише другої половинки. Знайшовши її, пара розчиниться в потоці всепоглинаючої любові. Кому потрібні серйозні відносини з дівчиною чи хлопцем, які не вірять в кохання?
 • Дуже сподіваємося, що тепер Ви хоча б приблизно вирішили для себе, що написати на сайті знайомств, щоб виділитися серед тисяч користувачів. Ваша анкета буде виглядати привабливо і обов’язково знайдеться людина, яка захоче познайомитися з Вами ближче.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.