Що намалювати дівчині на стіні в контакті?

Як звернути на себе увагу вподобаної дівчині або привітати її з Днем народження у соціальній мережі, щоб це запам’яталося? Напевно, ти часто задаєшся цим питанням! Швидше за все, вона зверне на тебе увагу, якщо ти напишеш або намалюєш щось отаке на стіні в Контакті. До того ж цей напис чи малюнок побачить не тільки вона, але і її подруги та інші шанувальники, за наявності, звичайно. А це, як відомо, хід конем) Усі побачать, що в неї є ти. А якщо вона не видалить малюнок, то це скаже про те, що ти їй теж небайдужий і вона не приховує ні від кого спілкування з тобою.

Що ж намалювати дівчині на стіні в Контакті? Квіти — безпрограшний варіант, але банальний. Ведмедики, кошенята і зайчики у сучасних дівчат, швидше за все, не викличуть особливих емоцій. Цукерки та морозиво, звичайно, люблять всі, але якщо з поїданням їх у вас з нею не пов’язане якихось смішних або романтичних ситуацій, навряд чи, намальовані, вони її особливо вразять.

Швидше за все, найбільше їй сподобається намальоване крупно і яскраво її ім’я! Може, ти називаєш її якось, як не називають інші, напиши його! Вибери світлий і спокійний фон. І хай воно буде написано величезними яскравими літерами. Просто ім’я і більше нічого! Тому що ім’я — це те, що відноситься особисто до неї. А квіти, цукерки, іграшки і морозиво потрібно дарувати, а не малювати.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.