Що можна зробити своїми руками з паперу?

загрузка...

v Відео — «Що можна зробити своїми руками з паперу»

Коли ми говоримо про виробах з паперу, в голові мимоволі виникає знайоме всім слово. Слово «орігамі». Орігамі — це мистецтво створення з паперових заготовок різних виробів. Багатьом відомі журавлики, які згідно з легендою можуть виконати будь-яке бажання, завоювали серця всіх любителів орігамі. Кажуть, якщо скласти одну тисячу журавликів, то ви можете загадати бажання, яке здійсниться.

Що ще можна зробити з паперу своїми руками?

Давайте спробуємо зібрати сюрікени! Це справжня зірочка бойового ніндзя. У давнину вони були звичайно ж з металу, ну а до нас вони дійшли у вигляді однієї із самих популярних і простих форм орігамі. Діти будуть в вострге від цієї вироби. Якщо ми звернемося до японської мови, то дізнаємося що сюрікени — це «лезо, заховане в руці». Справа в тому, що за часів справжніх ніндзя зброя була замаскована під повсякденні речі. Під монети, ножі і так далі. Ніндзя наносили удари по незахищеним бронею частинам тіла, збиваючи з пантелику своїх супротивників. Сюрікени можна розмалювати різними письменами. Спробуйте скласти сюрікени за матеріалами цього відео:

З паперу можна зробити навіть посуд. Є схема, за якою можна скласти, наприклад, справжній стакан. Можете навіть спробувати попити з нього, якщо ви зробите стакан з твердого матеріалу. Спробуйте скласти його з цього відео:

Чи знаєте ви, що таке кусудама і чи можна зробити його своїми руками з паперу? Якщо ні, то ось наша відповідь. Кусудама — це орігамі, що складається з декількох виробів. Також це називається модульне оригамі. Багато шанувальників давніх традицій орігамі не вважають кусудама справжнім орігамі. Справа в тому, що в орігамі використовуються тільки властивості паперу. Кусудама включає в себе використання декількох виробів орігамі, нитки, ножиці, клей і так далі. Кусудама може зайняти набагато більше часу, ніж орігамі. Із зовнішнього боку кусудама — це об’ємний куля складений з кількох фігур оригамі. Як правило це різного роду квітки. Ці модулі складають окремо, і скріплюються один з одним нитками або клеєм. Існують кусудама, які в силу своєї складної конструкції скріплюються один з одним без допомоги клею або ниток. За своєю суттю кусудама — це «лікарський кулю», так як саме слово складається з двох — «кусурі» (ліки) і «тама» (куля). В культурі та побуті Стародавньої Японії такі кулі вішали над ліжком хворої людини і вірили, що завдяки кусудама прийде зцілення. У нашій сучасності кусудама можна використовувати як деталі інтер’єру чи подарунка другу чи близьким. Спробуйте зібрати просту кусудама «Потрійний млинець», використовуючи матеріали цього відео:

Японці дуже добре ставилися до грошей і багатства. Тому існує схема, як скласти з папірця, скажімо 10 рублів, грошовий талісман на удачу. Зібравши такий невеликий талісман з однієї десятикарбованцеві папери, ви прівлекете удачу в грошах. Так це або не так — не гріх спробувати. Десять рублів поміняють свою форму і перетворяться в ніщо інше, як маленьку сорочку. Якщо ви раптом вирішили подарувати комусь гаманець, то людина, що знайшов таку сорочку в подарунок, буде дуже задоволений і здивований. Спробуйте скласти грошовий талісман, використовуючи матеріали цього відео:

Наведені приклади того, що можна зробити своїми руками з паперу, далеко не вичерпують список виробів. Орігамі — це дуже цікаве і гідне заняття для будь-якої людини, будь-якого соціального статусу і будь-якого віку. Складаючи вироби з паперу ви навчитеся терпінню й мистецтва створювати щось прекрасне. Такі вміння дуже знадобляться у вашому житті.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.