Що люблять дівчата в хлопцях?

Сподобатися дівчині швидше зможе той, хто знає, що люблять дівчата в хлопцях. Безумовно, смаки у всіх представниць прекрасної статі різні, але судячи з опитувань, є деякі загальні переваги в чоловіках, які об’єднують жінок.

Що люблять дівчата в хлопцях

 • Ми не знаємо, де такий запит до хлопця взяли практично всі дівчата, чи то з грудним молоком це всмоктується, чи то в школі дівчаткам твердять … Але дуже багато дівчат мріють, щоб хлопець «був чоловіком»! Саме так сформульовано масове вимога до обранця. Що ж це таке «бути чоловіком»? Дівчата пояснюють, що їм хочеться, щоб хлопець був сильним, твердим у рішеннях і в думках, цілеспрямованим, надійним, мужнім, щоб зміг захистити. А як же зовнішня привабливість, дорогі дівчата? Виявилося, що мужність дуже далеко відсунула красу на задній план.
 • Яка дівчина встоїть перед божевільним і романтичним вчинком! Дівчата люблять в хлопцях романтичність, але в міру. Важливо, щоб романтичність не закрила собою чоловічу твердість, практичність та надійність. Вони хочуть, щоб їх не просто любили, а обов’язково говорили їм про свої почуття, про любов. Дівчата мріють, щоб їх цінували, дбали, любили, і звичайно, обдаровували увагою.
 • Також дівчата люблять в хлопцях дотепність і почуття гумору. Дорогі чоловіки, не сприймайте все буквально, жарти можуть бути про що завгодно, тільки не про вашу обраниці. Дівчата просто ненавидять бути об’єктом глузувань, так-так, саме так вони і сприймуть подібні жарти. У той же час дівчата не вимагають від хлопців іскрити гумором в стилі «Камеді Клаб», просто хочеться, щоб з вами їм було весело, щоб ви розуміли гумор.
 • Вірність і чесність, ось що люблять дівчата в хлопцях. Про те, скільки багато значить для вас моногамія, ви можете просторікувати вже на перших побаченнях. Дівчина це точно відзначить для себе. Ну, а брехунів взагалі ніхто не любить.
 • Куди ж без матеріальних благ, запитаєте ви, і потрапите в точку. Не будемо лукавити, гроші привертають дівчину навіть на підсвідомому рівні. Причому дівчатам подобається в більшій мірі не кількість грошей у хлопця, а щедрість і вміння заробляти. Уміння заробляти — це надійність, можна звернутися до першого пункту і згадати, що хлопець повинен бути чоловіком. А щедрість — це та ж турбота і прояв уваги, знову ж дивимося вгору, другий пункт ніхто не відміняв.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.