Що купити в Празі?

Що купити в Празі? Прага — це справжній рай для шопоголіків, а численні розпродажу роблять його ще більш приємним. Хоча і менш досвідчені в мистецтві покупок знайдуть там собі товари по душі.

Для шопоголіків

Паризький бульвар — це зосередження всіх відомих гламурних бутиків Louis Vuitton, Valentino, Dolce & Gabbana, Pierre Cardin, Christian Dior, Bugatti … Товари, природно, типові для таких місць: парфумерія, ювелірні прикраси, одяг. Для тих, кому світ гламуру чужий, є багато універсальних демократичних брендів: H & M, Mango, Marks & Spencer, Zara, Promod, Clockhouse, Debenhams, Beneton, New Yorker, C & A, Kenvelo, Lacoste, Vero Moda та інші.

Для подорожуючих по Чехії буде цікаво відвідати магазинчики чеських модельєрів, які, правда, розташовуються в більш скромних місцях, ніж Паризький бульвар. Знайдете ви їх на площі Республіки в магазині під назвою «Kotva». Чеських дизайнерів можна сміливо називати місцевим брендом. Не забудьте відвідати величезний будинок, де продається чеська взуття Bata. Чехія також славиться прикрасами з граната.

Дамам, звичайно, буде цікава косметика на основі цілющої термальної води, природні мила і масла.

Обов’язково потрібно придбати капелюшок «Тонак», адже цей чеський бренд любить навіть англійська королева. Та й для чоловіків є свій асортимент головних уборів.

Для чоловіків і дітей

Чоловіки також оцінять набори письмового приладдя або курильні трубки — все ручної роботи. До речі, відомий виробник канцелярських товарів Koh-i-Noor — це теж чеський бренд. Мабуть, варто враховувати цю інформацію, коли будете думати про подарунки для дітей.

Дітям також повинен сподобатися ще один чеський бренд — відомий кріт з мультика Зденека Міллера. Його образ ви знайдете буквально всюди — від іграшок до зображень на різних предметах і одязі. Не тільки кріт зможе порадувати ваших дітей, Прага — це взагалі царство іграшок. Часто як must have з Праги згадуються ляльки-маріонетки та іграшки в національних костюмах.

Для інтелектуалів

Крім того, Прага славиться антикваріатом і художніми виробами. Ви, безумовно, знайдете різні сувеніри з репродукціями картин відомого чеського художника Альфонса Мухи. До художнім виробам, напевно, також можна віднести богемський, мозерскій кришталь і чеське скло. Більш того, Прага порадує любителів музики, фотографії і хорошої літератури. У магазині FotoSkoda за адресою Vodickova, 37 можна купити нову і б / у фототехніку, літературу. Також можна знайти монографії з мистецтва, фотоальбоми, ноти і музичні інструменти. А в букіністичних магазинах можна відшукати якесь рідкісне видання. Не забудьте хоча б подивитися на розписані вручну великодні яйця.

Їжа та напої

Що стосується їстівних брендів, то можна привезти карловские вафлі. У Празі можна ще прикупити і розписних пряників. Ну і, мабуть, не обійти стороною і лікер «Бехеровка», горілку «сливовицю», пиво, абсент і настоянку «Фернет». Доповненням до чеського пива послужать цікаві пивні кухлі.

Приємної подорожі і конструктивних і не дуже покупок!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Домашнє господарство. Додайте в закладки постійне посилання.