Що купити в ОАЕ?

ОАЕ (Об’єднані Арабські Емірати) — це одна з найбагатших країн світу. Складається вона з 7 еміратів (мікро-держав), якими править один емір (лідер держави.) Так чому ж нас може здивувати ця незвичайна арабська країна?

Що можна купити в ОАЕ?

 • Сувеніри. Сувеніри можна привезти з абсолютно будь-якої країни світу, але щоб не бути банальними і не купувати магнітики, потрібно трохи перейнятися історією і культурою країни. Дуже хорошим сувеніром може послужити панно з піску, розбите на 7 осередків. Кожна комірка заповнена піском різного кольору. Цей різнокольоровий пісок символізує 7 еміратів в країні. Місто Дубаї, наприклад, представляє бедуїнський культуру. Відповідно звідти можна привезти речі з відбитками цієї культури: моделі арабських суден, тростини, пристосування для полювання на сокола, кинджали, дерев’яні гвинтівки і багато іншого.
 • Одяг. ОАЕ — це просто рай для любителів походити по магазинам. Тут ви зможете знайти одяг від відомих світових брендів за невеликі гроші. Ціни вас приємно здивують, і ви не зможете встояти і пройти мимо. Також вироби з шкіри не повинні залишити вас байдужими. Широкий вибір ременів, гаманців, гаманців, рукавичок і взуття дозволить вибрати те, що підходить саме вам.
 • Ювелірні вироби. Віддайте перевагу виробам зі срібла. Якість срібних виробів, зроблених в ОАЕ дуже висока, а ціни — найнижчі. Крім срібла можна ще купити золото. В цілому зверніть увагу на вироби з напівкоштовних і дорогоцінних каменів.
 • Перські килими. Хоча туристи дуже рідко купують килими, але все ж приділіть свою увагу цим виробам. Вони вразять вас своїм різноманіттям і неповторністю. Якщо ви по достоїнству оціните їх якість, то можете стати щасливим володарем цього персидського килима.
 • Солодощі. Справжнім хітом продажів серед туристів є національна солодкість ОАЕ — Ліванські солодощі. Ці вироби із здобного тіста, цільних горіхів та фініків приведуть в захват будь-якого ласуна.
 • Електроніка. Тут продаються якісні прилади як відомих, так і невідомих фірм. Тому при покупці, переконайтеся, що дана річ придатна для використання в Росії.
 • Також ОАЕ славляться якісним парфумом, хорошою косметикою і розкішними шубами.
 • Коли ви підете за покупками, пам’ятайте, що все купити в ОАЕ можна не тільки в торгових центрах і магазинах, але і на ринках. При цьому знайте, що потрібно торгуватися — це правило хорошого тону, яке допоможе вам придбати хорошу річ і істотно заощадити.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Домашнє господарство. Додайте в закладки постійне посилання.