Що купити в Німеччині?

Німеччину з задоволенням відвідують туристи з усіх країн світу — близько 18 мільйонів туристів приїжджають сюди щороку! Популярна Німеччина і серед наших співвітчизників. Так як Німеччина не пропонує пляжного відпочинку, то сюди приїжджають в основному любителі екскурсійних турів. І звичайно, німці подбали про те, щоб іноземці не знали потреби в сувенірах, які можна забрати з собою. Отже, що можна купити в Німеччині на згадку про поїздку?

 • Традиційні пивні кухлі — мабуть найпоширеніший сувенір з Німеччини. Тут ви знайдете чудові кухлі з різних матеріалів: керамічні, фарфорові, скляні, олов’яні, дерев’яні … На них будуть красуватися старовинний замки або пейзажі німецьких містечок. Головна особливість німецької пивної кружки — вона повинна бути з кришкою. Що й казати, пивна традиція в Німеччині має глибоке коріння! Згадати хоча б традиційний пивний фестиваль, що проходить в Мюнхені, Октоберфест. Любителі пінного напою оцінять такий подарунок по достоїнству!
 • Крім пивних кухлів рекомендуємо спробувати і саме пиво (Пільзнер, Бокбір, Левенбрау тощо) і інші алкогольні напої: шнапс, вина, лікер — бальзам Кіллепіч, лікер Егермастер
 • Популярний подарунок зі столиці — берлінський плюшевий ведмедик. Він може бути вирізаний з дерева, у вигляді м’якої іграшки, магніту або просто брелка.
 • Оригінальним подарунком з Берліна може стати повітря Берліна, поміщений в консервну банку, або шматочок берлінської стіни а так же книга про історію стіни
 • Незвичайний сувенір з Німеччини Баварський вольпертінгер-це містичне тварина, у якого тіло пугача, голова зайця, ніс чаплі та гусячі лапи. Стверджують, що це дивне створіння живе в Баварських Альпах.
 • Ляльки — солдати, Лускунчик, ляльки в національних костюмах, ангели, барабанщики … Цих ляльок майстра роблять і розписують вручну. Такому подарунку зрадіють не тільки діти, а й дорослі!
 • Їстівні сувеніри — величезною популярністю серед туристів користується традиційна німецька закуска білі баварські сосиски вайсвурст, фірмовий німецький шоколад і солодка гірчиця.
 • Тепер ви знаєте, що купити в Німеччині, і не обділити нікого подарунком. Приємного вам подорожі!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Відпочинок. Додайте в закладки постійне посилання.