Що купити на Кіпрі?

Кіпр — це острів, розташований в Середземному морі. Він є третім за величиною після Сицилії та Сардинії. Кіпр знаходиться під впливом грецької і турецької частини населення, що умовно розкололо острів на дві частини. Тим не менш, цей острів стає все більш популярним місцем відпочинку для російських туристів. Природно, відпочинок, як правило, має на увазі і шопінг. Але шопінг потрібно здійснювати з розумом і знати, чим славиться країна, і які саме речі будуть нагадувати про відпочинок на Кіпрі. Отже, що купити на Кіпрі?

Сувеніри

У першу чергу радимо вам купувати національні сувеніри, саме вони довгий час будуть нагадувати вам про цю чудову острові. Особливу увагу приділіть кераміці: керамічні статуетки богині любові і краси Афродіти або фігурки ослика. Ослик є одним з найпопулярніших символів острова. Поряд з Афродітою кіпріоти шанують Венеру Мілоську, тому ви також без зусиль зможете знайти статуетки з її зображенням.

Крім статуеток з Кіпру можна привезти керамічні глечики, вази, чашки, тарілки, розписані в стилі античної міфології.

Алкогольна продукція

Якщо ви хочете здивувати своїх друзів спиртним, привезеним з Кіпру, тоді вам неодмінно потрібно купити національну кіпрську горілку під назвою «Зіванія» або солодке десертне вино «Коммандарія».

Предмети ремесла

У спеціалізованих крамничках, магазинах і на прилавках ви можете побачити багато виробів народних ремісників. Пропонуємо зупинити свій вибір на мереживах, виготовлених вручну. Хитромудрі узори на серветках, шалях, скатертинах не залишать вас байдужими.

Також популярністю серед туристів користуються вироби з срібла ручної роботи.

Одяг

Шкіряні вироби високої якості привернуть вас своєю ціною. Багато моделей сумок, гаманців, жилетів, курток представлені за цінами набагато нижчими ніж в Європі.

І увага! не шукайте на Кіпрі шуби! Хутряних магазинів на Кіпрі дуже мало і вся продукція є привізною, тому ціни особливо вас не порадують. Правда вам можуть зустрітися дешеві китайські шуби, але будьте готові до того, що їх якість залишить бажати кращого.

Оливки

Також прекрасним подарунком може стати оливкова олія, але масло на Кіпрі буває і грецького походження, тому якщо вам принципово, щоб подарунок був саме з Кіпру, то дивіться на етикетці виробника. Крім оливкової олії можете привезти і самі оливки, стиглі й великі і дуже смачні.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Відпочинок. Додайте в закладки постійне посилання.