Що краще: Visa або Mastercard?

В сучасному світі люди все частіше використовують пластикові картки для оплати товаром, для зберігання на них грошових коштів, як кредитки і багато чого іншого. Кожна пластикова карта належить до однієї з платіжних систем, якими і є Visa і Mastercard.

Що краще: Visa або Mastercard

Якщо ви знаходитесь тільки на етапі вибору пластикової картки, то пропонуємо вам ознайомитися з наступним матеріалом.

Насправді, Visa і Mastercard є рівноправними платіжними системами по багатьом параметрам. Купуючи їх, ви можете бути впевнені, що не прогадаєте, адже вони визнані світовими лідерами. Все залежить від індивідуальних переваг людини, а також від деяких особливостях його цілей, про які й піде мова далі.

  • Безумовно, кількість торгових точок і банкоматів, де приймають картки Visa і Mastercard просто величезна! Тому, яку б платіжну систему ви не вибрали, практично скрізь зможете скористатися своєю карткою. Але якщо вже вам так принципово, то на території Росії пластикові картки Visa більш поширені. Visa утримує 40% ринку Росії, а Mastercard — 25%. Решта 35% поділені між іншими платіжними системами.
  • Якщо ви купуєте пластикову карту для поїздки за кордон, то вам, можливо, буде корисно дізнатися наступне. Карта Visa є переважно доларової, тому операції з нею здійснюються через цю американську валюту. Припустимо, ви приїхали в Європу, хочете оплатити товар в євро. В такому випадку буде діяти складна конвертація грошових коштів: від ваших рублів у долари, і тільки потім в євро. Звичайно, на цьому ви щось втратите, зазвичай від 1% до 4%. А при використанні платіжної системи MasterСard рублі автоматично конвертуються прямо в ту валюту, в яку ви побажаєте. Зверніть увагу також на те, що MasterCard поширена скрізь в країнах Європи та на Африканському континенті. А пластикові картки Visa особливо популярні в США, в Мексиці, Канаді, Австралії і Латинській Америці.
  • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

    Схожі статті:
    Попереднє з категорії:
    Запис опублікована в рубриці Фінанси. Додайте в закладки постійне посилання.