Що краще Symbian або Android?

Якщо ви хочете придбати потужний комунікатор або телефон, тоді варто задуматися і те, що за операційна система буде на ньому встановлена. Очевидної відповіді на питання про те, яка система є найбільш вдалою, немає. Два монстра на ринку комунікаційних технологій — Symbian і Android. Давайте розберемося, що говорять про їх достоїнства і недоліки досвідчені користувачі цих систем. Отже:

Що краще? Symbian або Android?

Перш за все, необхідно зауважити, що багато людей плутаються у поняттях. Symbian і Androir — це не моделі телефонів. Це операційні системи для комунікаторів і смартфонів. Таким чином, ви можете на дві абсолютно різні моделі телефонів встановити однаковий операційні системи.

Головне достоїнство платформи Symbian — це її великі функції по роботі з файлами мультимедіа. Скажімо, телефони на Symbian будуть набагато краще фотографувати, ніж телефони на базі Android. Різні програми для роботи із зображеннями, відео, музикою розроблені дуже детально в операційній системі Symbian. Це допомагає користувачеві повністю насолодитися можливостями свого смартфона. Таким чином, Symbian — це така «творча» операційна система.

Смартфони на базі Android створені для тих людей, хто проводить весь свій вільний час на просторах інтернету. Найголовніша перевага Android — це тісна інтеграція з численними сервісами Google. Купивши телефон на базі Android, людина отримує доступ до таких сервісів як пошта, Google Talk, карти і документи. Найголовніший мінус при порівнянні Symbian і Android — це невдала реалізація функцій самого телефону. В даному випадку, користувач може зіткнутися з серйозними проблемами під час самих звичайних дзвінків. І ще один важливий мінус Android — це маленький запас енергії. Батарея телефону сідати дуже швидко якщо ви постійно перебуваєте в інтернеті.

Також, існують телефони на закритій платформі. Користувач не матиме можливості встановлювати різні програми, скачані з інтернету, але за то, він отримає стабільне і надійне пристрій. Тобто дуже хороший телефон.

Таким чином, багато хто, все таки, віддають свою перевагу телефонам на базі Symbian, так як ці телефони надійніше. Скільки людей, стільки й думок. Краще спробувати всі варіанти, після чого, ви обов’язково визначите, що підходить саме вам.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.