Що краще ноутбук чи комп’ютер?

Не варто зайвий раз згадувати, що сучасна людина не мислить себе без комп’ютера. 20 століття — це століття відкриттів і найпотужнішого технологічного прориву. Століття 21 — це вік прориву в комп’ютерних технологіях. Але що вибрати самому звичайній людині? Що краще? Величезна потужність, швидкість і енергоспоживання домашнього стаціонарного комп’ютера? Або легкість, компактність та економічність простого ноутбука? Для відповіді на це питання потрібно розглянути далеко не один чинник. Отже:

Що краще? Ноутбук або комп’ютер?

Як і завжди, всі питання, які пов’язані з пристрастями людей, пов’язані з тими цілями, які вони прагнуть досягти. Задайте собі наступні питання. Навіщо мені потрібен комп’ютер? Що я збираюся з ним робити? Чи потрібен він мені за межами дому? Поставивши собі ці питання, можна прийти і до інших. А відповівши на все, ви точно зрозумієте що краще саме для вас. Ноутбук або комп’ютер. Розберемо переваги і недоліки стаціонарного комп’ютера і ноутбука.

Почнемо, мабуть, з персонального комп’ютера. Що ми отримуємо, стаючи щасливим володарем новенького ПК? Ми отримуємо величезні переваги в продуктивності. Всі додатки завантажуються блискавично і безпомилково. Робота в інтернеті йде максимально ефективно і без перешкод. Ваші улюблені ігри, які з’являються кожен місяць, працюють на комп’ютері без всяких проблем і затримок. Якщо ви займаєтеся науковою або творчою діяльністю, то до ваших послуг величезна кількість потужних програм, які здатний освоїти ваш стаціонарний комп’ютер. Редагування фотографій за допомогою складних графічних фільтрів, створення багаторівневих музичних композицій з великою кількістю ефектів, монтаж багатогодинного фільму, створення складних 3D зображень. Все це ваш комп’ютер виконує з легкістю балерини на паркеті. Що ми маємо в якості недоліків? Часом для комп’ютера потрібно кілька квадратних метрів вашої квартири. Для деяких користувачів — це серйозна проблема. Стаціонарний комп’ютер вимагає місця для всіх своїх приладів, а ще краще, спеціально сконструйований, комп’ютерний стіл. Величезна кількість проводів збирають стільки пилу, що доводиться прибирати її кожен день. Рівень шуму роботи комп’ютера іноді просто лякає користувачів. Все це йде в купе з дорожнечею як самого комп’ютера і його обладнання, так і його обслуговування. Отримуючи максимальні параметри продуктивності, ми отримуємо великі витрати.

Тепер звернемося до ноутбуків. Що хорошого в ноутбуці? Цей «малюк» не потребує особливого місці. Весь простір, яке він може максимум зайняти, обмежується лише двома-трьома десятками квадратних сантиметрів. Коли працює ноутбук, то його майже не чути, лише м’яке шурхіт приємно пестить слух. Компактний дизайн і інтегрована система конструкції ноутбука дозволяє вам взяти ноутбук в будь-яке місце з собою. Також, існує велика кількість різних закладів, які надають безкоштовний бездротовий інтернет. Тобто ви можете знаходитися в онлайн майже усюди, де буваєте. Ноутбук коштує набагато дешевше, ніж стаціонарний комп’ютер, проте, часто не сильно поступається йому в продуктивності. Сьогоднішні технології дозволяють створювати все більш і більш потужні пристрої, з усе менш і менш малими розмірами. Напрямок розвитку комп’ютерних технологій рухається в бік зменшення реальних фізичних розмірів і збільшення реальних продуктивних здібностей і ресурсів. Багато вчених вважають, що майбутнє за ноутбуками.

Це наш погляд на проблему вибору між ноутбуком і комп’ютером. Кожен в праві погодитися або не погодитися. Що в кінцевому підсумку ви оберете, залежить від вас, дорогий читачу.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Комп'ютери. Додайте в закладки постійне посилання.