Що краще: гель або акрил?

Нарощування нігтів — популярна процедура, яку пропонують зараз практично в будь-якому салоні краси, а деякі майстри проводять її в домашніх умовах. Нарощувати нігті зовсім нешкідливе, цей міф давно розвіяний, адже нігтьова пластина є повністю ороговілої частиною. Дуже небезпечно займатися нарощуванням нігтів самостійно або користуватися послугами майстра-самоучки. Якщо технологія нарощування нігтів дотримана, то ніякої шкоди вашим нігтиками не заподіють. Ходіть до перевірених майстрам, у яких нарощували нігті ваші знайомі.

Що краще: гель або акрил

Навколо цієї теми також повно міфів і забобонів. Хтось стверджує, що акрил дуже шкідливий, хтось каже, що гелеві нігті не такі міцні і не піддаються ремонту. Що з цього є істиною, а що порожньою балаканиною?

Особливості гелю, і чим він краще акрилу

Чим краще нарощувати нігті: акрилом або гелем? Дівчата, які жодного разу не нарощували нігті зазвичай активно цікавляться даним питанням. Розглянемо деякі особливості гелевих нігтів:

 • Зовнішній вигляд гелевих нігтів безумовно вражає! Під гелем нігтики сильно блищать, ні краплі не жовтіють через тижні, вони ідеально гладкі на поверхні.
 • В процесі самого нарощування гель не сохне надворі, він самостійно розтікається і вирівнюється на нігтьової пластини. Твердне гель під ультрафіолетовою лампою. Працювати з ним можна довше. Що краще, гель або акрил — по своїй структурі гель більш крихкий, ніж акрил. Але це не означає, що гелеві нігті часто ламаються.
 • Гель з нігтя знімається лише механічним шляхом, тобто спилювання. При корекції нігтів, вони повністю замінюються. Знімати гелеві нігті самій не можна, так як ви можете занести інфекцію, що призведе до хвороби нігтів, а також, спилюючи гель, ви истончить свій натуральний ніготь.
 • Особливості акрилу, і чим він краще гелю

 • Акрил за зовнішнім виглядом більше тьмяний, ніж гель. Він швидше має матовий блиск, ніж глянцевий. З часом акрилові нігті можуть пожовтіти. Щоб уникнути такого ефекту, деякі майстри в кінці процедури наносять на нігті спеціальне «рідке скло», на основі гелю. Зате, нарощуючи нігті акрилом, майстер має більше можливостей для дизайну. Об’ємні малюнки можна створити лише акрилом.
 • Що стосується матеріалу і міцності, то акрилові нігті набагато міцніше, ніж гелеві. Але лак на акрилових нігтики не можна знімати рідиною з ацетоном, так як він розчиняє акрил. Що краще, гель або акрил — при нарощуванні нігтів акрилом в приміщенні буде стояти сильний запах, у деяких на нього алергія.
 • На корекції нічого спилювати не потрібно, акрил знімають спеціальним розчином. Акрилові нігті можна зняти самому в домашніх умовах, для цього буде потрібно лише придбати рідину для зняття акрилу.
 • Підводячи підсумок, можна сказати, що гель і акрил є двома абсолютно різними матеріалами для нарощування нігтів, зі своєю технологією. Не можна сказати, що один з них кращий за інший. Гель та акрил, немов одяг чи їжа — на смак і колір товаришів немає. Одним жінкам може подобатися акрил, іншим гель. Причому, деякі відчувають гелеві нігті, як чужорідний предмет, а акрилові не помічають. Інші ж в точності навпаки стверджують зворотне. Що краще, гель або акрил, справа суто індивідуальна. Хочете глянсовий блиск своїх нігтиків — гель! Бажаєте об’ємні малюнки на нігтях (акваріумний дизайн) — акрил! І при використанні гелю, і при роботі з акрилом існують свої переваги й недоліки. Якщо робота з нарощування нігтів проводилася професіоналом, то на практиці буде досить складно відрізнити гелеві нігті від акрилових. Вся справа в зручності і в смаку клієнта і майстра.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.