Що краще дифлюкан або флюкостат?

Багато людей, яким пописали протигрибковий засіб, часто стоять перед вибором: що купити — «Дифлюкан» або «Флюкостат»? Обидва препарати мають практично однакову дію, але тільки ціна підозріло відрізняється. Тим, хто ходив в аптеку, відомо, що «Флюкостат» у порівнянні з «Дифлюканом» набагато дешевше. І тут в голову закрадається думка: а раптом це неспроста? І людина вирішує вибрати те, що подорожче. А якщо дія і ефективність препаратів однакова, то навіщо платити більше? Що краще: «Дифлюкан» або «Флюкостат»? Щоб позбутися зайвих питань, потрібно трохи дізнатися з історії цих ліків.

«Дифлюкан» був проведений за кордоном (виробництво — США і Франція) раніше, ніж «Флюкостат». Цей препарат пройшов кілька клінніческіх досліджень, був визнаний ефективним і відносно безпечним. Крім того, «Дифлюкан» відмінно розрекламований. Це оригінальний препарат. Тому він і дорожче. «Флюкостат» — вітчизняного виробництва. Він, як і деякі подібні ліки, створений на основі «Дифлюкану», головні лікуючі компоненти у них одні й ті ж. Однак у «Флюкостат» є інші добавки, яких немає у «Дифлюкану». У цьому їх відмінність. Багато людей роблять вибір на користь імпортного ліки, посилаючись на несумлінність виготовлення вітчизняного препарату. Люди бояться алергії, яка може бути викликана компонентами «Флюкостат». Проте в цілому відгуки про «Флюкостат» хороші, і багато хто вважає, що він лікує нітрохи не гірше, ніж «Дифлюкан».

Багато лікарів радять вибирати зовсім інше ліки — «Флуконазол». Показання до застосування ті ж, що й у цих препаратів, і ціна цілком прийнятна. Ці ліки працює вже більше 13 років і ефективно виліковує від відповідних хвороб. Якщо ж Ви все ж хочете вибрати «Дифлюкан» або «Флюкостат», то перед покупкою уважно ознайомтеся з інструкцією кожного препарату. І пам’ятайте: ні одне з цих ліків не можна приймати без лікарської консультації!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.