Що цвіте у березні?

Весна починається з чудового місяця березня! В цей перший місяць весни природа починає перетворюватися. З дахів звисають бурульки, сонечко вже гріє, а у берези починається рух соку. Саме про дерева і квіти, які цвітуть у березні, сьогодні піде мова.

Що цвіте у березні

Уже в березні можна знайти квіти, які покрили ваш садок строкатими квітами. У першу чергу, це бульбові і цибулинні рослини. До квітів, квітучим в березні відноситься тюльпан чудовий. Звичайно, йому необхідно місце на сонці і в дренированной грунті. А вологий грун перенести тюльпан не зможе. Квіти у тюльпана цегляно-червоного кольору, а листя має пряму форму і відмирають вже в червні.

До цибулинних рослин, які цвітуть у березні, також відносяться нарциси. У жарку пору року і взимку нарцис представляє із себе цибулину, а навесні цвіте. Квіти, що цвітуть в березні, а саме нарцис необхідно садити в кінці серпня або початку вересня. Нарциси потребують добре освітлених місцях, де відсутній вітер, протяг.

Поговоримо про крокусу, що цвітуть в березні. Можна зустріти й іншу назву цієї рослини — шафран. Їх необхідно розташовувати на добре освітлених, сонячних місцях. На квітучі в березні крокуси варто подивитися, вони прекрасні. Крокуси немов оголошують прихід весни своєю появою, а закінчують цвісти в жовтні.

Всі діти знають, які є найперші дикі квіти, квітучі в березні. Звичайно, це проліски. В окремих районах ці квіти починають рости вже з січня або лютого, а в середній смузі розквітають на початку березня. Тривалість цвітіння пролісків становить всього 3-4 тижні. Квіти у пролісків мають молочний забарвлення, доповнений зеленими смужками або невеликими плямами.

Які дерева цвітуть в березні

Чи можуть цвісти дерева в березні? Люди, які страждають від алергії, а саме від полінозу, дадуть вам ствердно. Пилок деяких дерев, що цвітуть уже в березні, безумовно діє. Сезон цвітіння дерев відкриває вільха. Вільха чорна є досить великим рослиною, а вільха сіра, навпаки, невеликим деревом лісів і галявин.

З дерев, які цвітуть у березні, можна виділити ще ліщина (ліщину). У місті найчастіше можна зустріти ліщина в паркових зонах. Пік цвітіння припадає на кінець березня, а триває він 14-20 днів.

Цвітіння берези припадає на квітень — травень. Виходить, в окремих регіонах береза може цвісти в березні. Але незважаючи на це, основний період цвітіння у берези наголошується на травневі свята.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Домашнє господарство. Додайте в закладки постійне посилання.