Що цікавого можна знайти в інтернеті?

Та все там цікаво! Починаючи від найсвіжіших новин і прогнозу погоди, закінчуючи фільмами, які ще навіть не йдуть на світових екранах! За допомогою інтернету можна побудувати своє генеалогічне дерево, тому що соціальні мережі дозволяють шукати людей у всіх країнах світу.

За допомогою інтернету можна готувати їжу та напої. Різні кожен день! Якщо виникають питання щодо розвитку та вихованню дітей, в інтернеті можна знайти спеціальні форуми для молодих мам. Є й спеціальні форуми для дівчаток, де можна дізнатися яка памада фарбує губи краще і всі інші питання.

барахлить авто? Будь ласка, форуми і сайти для автолюбителів. А скільки часу економить інтернет в пошуку цікавої книги чи статті, а таких книг і статей можна знайти до нескінченності багато і завжди мати його з собою.

Хочеш нове татуювання? Для тебе співтовариство аматорів та каталоги картинок будь-яких розмірів і кольорів. А ще поради, де і як краще її зробити. В інтернеті можна навіть вчитися танцювати, водити автомобіль, кататися на скейті, сноуборді і взагалі на всьому! А подорожі! Звідки, як не з інтернету, можна дізнатися, де зараз модно відпочивати і яка там погода. У які магазини краще сходити в Мілані, а в які не ходити взагалі і в якій кафешці кави краще.

А хіба не цікаво те, що ми можемо розмовляти з друзями і бачити, що вони роблять зараз навіть в іншій країні. І все це за допомогою інтернету і при тому безкоштовно! А вивчення мов, не виходячи з дому. І це все в тому ж інтернеті. Хіба не цікаво грати в більярд чи шахи з людиною, яку ти ніколи не бачив і не побачиш, але він теж зараз, в цю хвилину, грає з тобою в більярд чи шахи. Я вже не кажу про онлайн-трансляціях футбольних матчів. Коли ти, наприклад, їдеш в поїзді, а там ФУТБОЛ!

Загалом, потрібна річ — інтернет і нтересно до того ж.

Але не хотілося б забувати про живому спілкуванні, про справжні книгах, про кінотеатри та більярді з друзями і про подорожі дикунами.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.