Що чоловіки вважають найсексуальнішим в жінці: 15 несподіваних відкриттів

Переживаєте, що поношені кросівки і ненафарбованими особа можуть викликати огиду у вашого чоловіка? Не поспішайте з висновками. Спеціально для вас ми склали список 15 несподіваних речей, які чоловікам здаються сексуальними.

Відсутність косметики

За підрахунками вчених, протягом життя жінки витрачають понад 180 000 доларів на косметику. Але, в цьому немає ніякої необхідності: коли жінка не нафарбована, видна її природна краса. Крім того, багатьох чоловіків жахливо збуджують поцілунки, а пристрасно цілувати нафарбовану жінку і потім довго витирати з обличчя помаду — задоволення сумнівне. Так що макіяж може не стільки залучити чоловіка, скільки відштовхнути його.

Круглий животик

Всі ми мріємо про витончених формах супермоделей і атлетично накачаних м’язах на животі, але, виявляється, чоловіки просто без розуму від невеликого животика! Чоловікам подобаються м’які, «затишні» жінки, тому чарівне пузико жахливо збуджує — з ним жінка виглядає так природно. До того ж, якщо жінка не ідеальна, чоловік може не комплексувати з приводу власної зовнішності.

Зморшки

Зморшки турбують жінок набагато сильніше, ніж чоловіків. Їм здається, ніби зморшки говорять про вік. А адже насправді зморшки говорять про багатий досвід, в тому числі сексуальному, що страшно заводить чоловіків — вони негайно представляють, яке задоволення змогла б подарувати їм така досвідчена дама в ліжку.

Розтяжки

Ці рожеві або сріблясті лінії — причина неабияких страждань більшості жінок, але деякі чоловіки знаходять їх надзвичайно збудливими! Найбільше чоловіків збуджує в жінці природність, і всі її прояви. Розтяжки — нагадування про дитину, яку йому народила улюблена, і про те, як вона йому віддана. Крім того, це інтимна подробиця жіночого тіла, про яку відомо лише йому, а це дуже заводить.

Телефонний дзвінок від нетверезої жінки

Після бурхливо проведеного вечора в компанії подруг ви дзвоните коханому, щоб розповісти, що добре провели час і скучили. Якщо ви телефонуєте чоловікові, коли нетверезі, це говорить про ваше до нього довіру, що дуже сприяє. Крім того, нетвереза жінка не завжди може контролювати свої почуття і мова, що теж дуже збуджує. Та й потім — хто не любить вислуховувати компліменти на свою адресу?

Здоровий апетит в їжі і випивки

Давно минули ті дні, коли жінка на романтичному вечері обмежувалася келихом вина, салатом і десертом. Якщо жінка є і п’є досхочу, як їй того хочеться, а не думаючи про те, що подумають про неї оточуючі, говорить про її впевненості в собі і прийняті рішення. Крім того, здоровий апетит в їжі і розкутість у виборі алкоголю дає підстави припустити, що в сексі жінка буде так само ненаситна і розкута.

Маленькі груди

Як не дивно, не всі чоловіки схиблені на модельної зовнішності. Маленькі груди завжди пружна, що вказує на молодість і фізичне здоров’я. Чоловіка залучають атрибути юності і життєвої сили — вони вказують на те, що жінка може народити йому дітей.

Повсякденне білизна

Більшість жінок приберігають мереживне або атласне білизна для особливих випадків, а кожен день носять зручне білизну з бавовни і синтетики. Чоловікам подобається бачити на жінці повсякденне білизну. Їм здається це надзвичайно сексуальним: начебто ви не планували секс, а їм — завдяки силі переконання і неперевершеності — все ж таки вдалося вас схилити до інтиму.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.