Шампунь від облисіння: допоможе чи ні?

В даний час існує цілий ряд процедур, доступних для боротьби з випаданням волосся. Одним з цих методів лікування є застосування шампунів. Однак це лікування часто стикається з деяким цинізмом, так як багато людей задаються питанням, як шампунь може запобігти втраті волосся і стимулювати їх повторний зростання. Нижче докладніше розглядається цей варіант лікування, щоб з’ясувати, чи дійсно він працює.

Чи може шампунь ефективно боротися з цією проблемою і стимулювати зростання нового волосся, залежить від конкретного шампуню та інгредієнтів, що містяться в цьому шампуні. Є шампуні, доступні в наші дні, які містять прекрасні інгредієнти, які допомагають позбутися проблем, пов’язаних з ДГТ (дигідротестостерону). Було встановлено, що гормон ДГТ є причиною чоловічого облисіння і жіночого облисіння.

Екстракт з тимуса (вилочкової залози), як правило, використовуються в шампунях від випадіння волосся. Ця речовина впливає на волосяні фолікули. Роблячи це, воно допомагає запобігти втраті волосся. Так що, очевидно, шампунь проти випадіння волосся, що містить правильні інгредієнти, може бути досить ефективним, коли справа стосується вирішення проблем з волоссям.

Як шампунь може допомогти

Якщо вибирати шампунь, який має інгредієнти, які працюють на те, щоб нейтралізувати ДГТ, наприклад, шампунь з екстрактом вилочкової залози, то, здавалося б, це тільки питання однієї або двох тижнів, і процес випадіння волосся буде призупинений. Але насправді, швидше за все, тільки приблизно через місяць буде видно, що волосся знову починають зростати. Хоча шампунь з правильним інгредієнтом може виявитися дуже корисним, але він не завжди ефективно діє на всіх, хто його використовує.

Шампуні, призначені для лікування від випадіння волосся, доступні без рецепта. Є багато марок шампунів від різних виробників, призначених спеціально для чоловіків, а також брендів, призначених спеціально для жінок. Кращий шампунь, безсумнівно, повинен бути натуральним і багатим поживними речовинами. Це зможе забезпечити кожен волосяний фолікул необхідними поживними речовинами, необхідними для росту волосся. При купівлі шампуня потрібно переконатися, що купується шампунь є підходящим для даної людини і для його конкретного стану. Рекомендується бути реалістичними у своїх очікуваннях, так як кожна людина індивідуальна і може реагувати на лікування по-різному.

Ефективний шампунь, безумовно, може стати ефективною частиною будь-якого плану бойових дій проти випадіння волосся. Але, як і для будь-якого продукту, пов’язаного зі здоров’ям, перед його використанням дуже важливо навести довідки про компанію — виробника, для встановлення довіри до неї.

Інгредієнти, які не повинні бути використані в шампунях

Шампунь проти випадіння волосся, який містить поверхнево-активні речовини, не допоможе вирішити проблему випадіння волосся. Поверхнево-активні речовини, як відомо, агресивні. Найбільш часто вживані поверхнево-активні речовини-SLS, або лаурилсульфат натрію. Виявивши його в шампуні, необхідно припинити його використання, тому що насправді SLS порушує ріст волосся. Помилковим також є думка, що поверхнево-активні речовини виступають в якості засобу для чищення в шампунях. Насправді, волосся очищають інші інгредієнти, присутні в шампуні. Тим не менше, немає ніяких підстав для занепокоєння через цієї інформації, просто не потрібно купувати ті кошти, які не є корисними для страждаючих випаданням волосся.

Шампуні проти облисіння не марні. Все, що потрібно зробити, це отримати правильне засіб, який дійсно працює проти випадіння волосся. Це зовнішній засіб дійсно корисно для волосся і може запобігти їх від випадання. Можна спробувати купувати засоби, які містять натуральні інгредієнти, такі як рослинні інгредієнти, ефірні масла (масло лаванди, або олія чайного дерева та інші). Ці інгредієнти показали себе найбільш ефективними в запобіганні випадіння волосся. Наприклад, трава пальметто, як відомо, уповільнює відтворення ДГТ. Ефективним є використання шампуню проти випадіння волосся, який містить пальметто або лавандова олія. Потрібно також проконсультуватися з лікарем, який шампунь є найбільш підходящим для конкретного пацієнта.

 • Шампунь Провіллас (Provillus) — це доведена двоетапна формула, яка використовує розчин для зовнішнього застосування, а також добавки для прийому всередину. Він має властивості як природних, так і медикаментозних препаратів для стимуляції шкіри голови, запобігає випадання волосся, допомагає відростити волосся, які були втрачені в минулому. Провіллос містить такі інгредієнти, як пальметто (saw palmetto), біотин, цинк і магній, а також клінічно доведене речовина міноксидил.
 • Прогейн (Progaine) — шампунь, розроблений творцями засоби від облисіння Рогейн (Rogaine). Рогейн став першим серйозним і популярним засобом для лікування від випадіння волосся. Він також містить доведений міноксидил.
 • Nioxin. Це система, що складається з трьох частин системи, яка включає шампунь, кондиціонер і засоби для лікування шкіри голови. Шампунь та кондиціонер роблять волосся товще за рахунок застосування вітамінів, білків і амінокислот, а засіб для лікування шкіри голови має на меті зменшити накопичення ДГТ, гормону, який вносить свій внесок у генетичне облисіння.
 • Система Nioxin випускається в чотирьох різних варіантах: один для тонких, природних, від нормальних до тонкого волосся; другий для тонких, природних, помітно стоншених волосся; третій для природничих, від нормальних до тонкого волосся, пофарбованих або іншим чином хімічно оброблених; і четвертий для помітно стоншених хімічно обробленого волосся. Шампунь від випадіння волосся Nioxin рекомендується також для людей з тонкими волоссям, які ще не почали втрачати волосся. Він вважається корисним для запобігання процесу генетичного випадіння волосся.

 • Ревівоген (Revivogen) є шампунем для випадіння волосся, який, як заявлено, видаляє гормон ДГТ з шкіри голови, сприяючи здоровому росту волосся. Блокатори ДГТ в шампуні Revivogen є рослинними, і включають пальметто, ментол і соєвий білок. Система проти випадіння волосся Revivogen складається з трьох продуктів: шампуня, кондиціонера і сироватки. Revivogen дійсно сприяєте повторному зростанню волосся, тому він добре працює і поодинці і в поєднанні з іншими лікувальними засобами для росту волосся.
 • Нізорал шампунь (Кетоназол 2%), містить протигрибковий компонент широкого спектру, який пригнічує ріст дріжджів та інших грибкових інфекцій, позбавляючи від лупи. Кетоназол також відомий своїм анти — андрогенну дію. Дослідження показують, що тривале використання Нізорал — шампуню може принести певну користь для лікування андрогенного облисіння. Групи людей виявили, що Нізорал (при регулярному використанні) є дуже корисним у лікуванні облисіння.
 • Нізорал містить речовину під назвою кетоконазол. Відомо, що коли кетоконазол приймається всередину, він інгібує зв’язування андрогенів з рецепторами в організмі, включаючи зв’язування ДГТ з рецепторами волосяних фолікулів.

  Хороший ефект надає застосування цього шампуню в поєднанні з Rogaine. Можна використовувати Нізорал одну-три тижні, обов’язково попередньо порадившись з лікарем. Проте використання кетоконазолу всередину не рекомендується з багатьох причин, в основному, тому що цей препарат токсичний, і, в кінцевому рахунку, призводить до пошкодження печінки. Але зовнішнє застосування кетоконазолу (міститься в Нізорал — шампуні) надає невелику анти — ДГТ зв’язує дію на шкіру голови.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.