Сексуальні стосунки: як повернути пристрасть

Секс — важлива складова будь-яких близьких стосунків. Але, як не сумно, з часом романтичний запал поступається місцем звичці, і близькість стає все менш яскравою. За результатами досліджень, більшості пар не вдається надовго зберегти те жагучий потяг одне до одного, яке зблизило їх на початку роману. І тому є цілком логічне пояснення.

На початку відносин партнерів просто захльостує пристрасть, а будь-який дотик викликає хвилю ніжності. Кожен день ви дізнаєтеся про коханого (або коханої) щось нове і цікаве, що ще більше розпалює бажання. Тим не менш, навіть в остиглі відносини можна повернути вогонь. Як? Це легше, ніж ви думаєте. Досить слідувати декільком простим радам:

Говоріть про секс

Відверто обговорювати сексуальне життя дуже важливо. Крім того, такі розмови діють збудливо на обох партнерів. Можна обговорити те, що вас збуджує, ваші сексуальні фантазії, або чого ви очікуєте від партнера (чим більше подробиць, тим краще). Також корисно згадати ваші перші сексуальні контакти з партнером на початку роману.

Порушуйте рутину

Не бійтеся спробувати щось нове і незвичайне. Наприклад, спробуйте разом зайнятися новим для вас видом спорту (наприклад, гірськолижним) або разом відвідайте урок кулінарії. Відвідайте новий ресторан, в якому ніколи раніше не бували, або приготуйте партнеру побачення-сюрприз. Також можна затіяти гру, призом у якій буде секс. Несподівані заняття, в які ви залучені удвох, обов’язково повернуть вашим відносинам колишню гостроту і створять романтичний настрій.

Змініть час і місце

Сплануйте романтичну вечерю або уїк-енд для двох. На одну ніч випадаючи з реальності і забудьте про все на світі. Рушайте в невелике романтичну подорож — так у вас з’являться нові спільні спогади. Не потрібно їхати далеко від дому, достатньо знайти місце, де вам буде добре разом. Це особливо важливо для жінок — подібне усамітнення з коханим діє на них сильніше всяких афродизіаків. Головне — не говорити про роботу і інших повсякденних справах.

Скористайтеся «допоміжними засобами»

прикупити кілька флаконів ароматичних масел для масажу, а також керівництво по масажу. Почастіше робіть один одному масаж. Зіграйте в настільну гру на роздягання або здивуєте партнера сексуальним нижньою білизною — діє безвідмовно. Перевірено неодноразово.

Знайдіть збудливу заняття

Це зовсім не те, про що ви подумали. Знайдіть заняття, які вас зблизять і пережите збудження перейде в область інтимні відносин. Наприклад, рушайте в луна-парк і прокотитеся на американських гірках, подивіться разом фільм жахів або інтенсивно займіться спортом. За даними досліджень, ці заняття надзвичайно збуджують — якщо, звичайно, ви поділяєте їх з партнером. Адреналін, який виробляється в процесі таких занять, неодмінно викличе приплив сексуального бажання.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.