Сексуальні ігри у ванній: свої правила

загрузка...

Безсумнівно, ванна — одне з кращих місць для сексуальних ігор. Просто уявіть: аромат масла для ванни, м’яка піна, вода, пестить ваші тіла … Однак перш, ніж приступати до будь-якої гри, потрібно дізнатися її правила.

У сексуальних іграх правила дуже важливі, особливо якщо ви тільки починаєте експерименти. Зрозуміло, що хтось із вас, або ви обидва, може відчувати з цього приводу дискомфорт, збентеження, сумніви, страх бути вимушеним робити те, чого робити не хочеться, побоювання завдати фізичний і емоційний шкоду партнеру, і так далі.

Щоб запобігти появі цих проблем, і потрібні правила. Так ви допоможете один одному частково подолати збентеження, промовивши деякі нюанси заздалегідь; встановіть межі допустимого, щоб було менше причин для страху; та почнете більш глибоко довіряти один одному.

Основні правила сексуальних ігор

Будьте відкриті новому. З сексуальними іграми у ванній пов’язані певні побоювання — що, якщо ви посковзнетеся, вдарився головою об край ванни, зламаєте небудь і так далі. Ви повинні бути обережні, але не треба занадто багато уваги приділяти тому поганому, що може статися. Насолоджуйтесь моментом. Не відмовляйтеся від чогось нового тільки через страх. Пробуйте … Ви можете і не здогадуватися про те, що принесе вам справжнє задоволення.

Приготуйтеся до сюрпризів. Один з найцікавіших аспектів сексуальних ігор — дивовижні відкриття. Не заважайте їм відбуватися, концентруючись на бажанні знати, що буде далі, як і що станеться. Розслабтеся і пробуйте, пробуйте. Цей досвід дає вам можливість побачити, як далеко може зайти в грі ваш партнер, якщо надати йому свободу.

Вибрати стоп-слово, яке буде означати, що один з вас дійшов до порога припустимого для партнера. Коли один з партнерів вимовляє стоп-слово, інший повинен з повною повагою поставитися до цього і зупинити гру. До цього слова потрібно ставитися серйозно. Якщо ви будете продовжувати незважаючи на бажання партнера, він навряд чи зможе довіряти вам після цього.

Домовтеся про те, яка кількість і який саме інформації може вийти за межі ванної кімнати. Визнайте, багатьом людям подобається виглядати в очах інших великими експериментаторами, практикуючими сексуальні ігри. Вашому партнерові може не сподобатися, якщо така інформація виявиться доступною вашим друзям або комусь ще. А може бути, він буде зовсім не проти. Поговоріть з ним про це, але без його згоди ніколи не обговорюйте з іншими ваші сексуальні ігри у ванній.

Деякі пари люблять знімати домашнє відео з собою в головних ролях. Якщо ви одні з них, заздалегідь домовтеся про те, де буде зберігатися це відео і що буде з ним, якщо ви розлучитеся. Цього можна не робити лише в одному випадку — якщо ви бажаєте стати зірками інтернету.

Секс у ванній і еротичні ігри — відмінний спосіб надати відносинам гостроту. Потрібно тільки відверто поговорити з партнером про те, до чого ви готові, а до чого немає, і — насолоджуватися один одним.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.