Сексуальне виховання дитини: починаємо рано

Сексуальність людини — найприродніша річ у світі і разом з тим важливий досвід, який об’єднує двох. Батьки часто не знають, коли починати статеве виховання в сім’ї. Тому необхідний корисну пораду.

Батьки часто задаються питанням, як довго ми можемо відкладати розмови про секс? Наступні поради допоможуть багатьом батькам підготуватися до розмови на цю делікатну тему.

 • Сексуальність лежить в основі людського існування. Тому обов’язок батьків — дати дитині повне уявлення про сексуальність.
 • Діти повинні розуміти, що сексуальність — це дар. Батьки повинні прищепити їм повагу, а також розповісти про принципи, яких варто дотримуватися, щоб зберегти сексуальне здоров’я і моральність.
 • Що стосується термінів і почала розмов про секс, то немає кращого часу, ніж сучасне.
 • З чого почати

  Коли батьки починають статеве виховання, вони повинні в першу чергу вказати на відмінності між жінками і чоловіками. Чоловік і жінка були створені для продовження роду і народження дітей, які з’являються на світ тому, що батьки любили один одного особливим чином. Таким чином, пояснюючи дітям, що таке сексуальність, батьки розповідають про народження дітей і любові між мамою і татом. Ці два пункти створюють так званий союз сексуальності.

  Коли дитина дорослішає, батьки можуть переходити від початкового уроку до наступних, більш складним. Так, батьки можуть пояснити, що сексуальність приваблює і це абсолютно нормально, особливо для підлітків і дорослих. Бажання вступити з кимось в сексуальні відносини цілком нормально. Але потрібно підкреслити, що «всьому свій час». Акцент на часі повинен допомогти дитині зрозуміти, коли виникне сексуальне бажання, а також навчить дитину, що секс буде правильним лише в певний час.

  Про що говорити

  Батьки, звичайно ж, хочуть донести до дітей чіткішу інформацію про терміни. Деякі батьки наполягають, що сексуальні відносини слід починати після укладення шлюбу. Коли дитина дорослішає, батьки розповідають йому, що сексуальна поведінка проявляється в прелюдії, яка, в свою чергу, призводить до статевого акту. Батьки також підкреслюють, що така поведінка можливо тільки в шлюбі.

  Батьки можуть розповісти дитині про те, що в різних культурах по-різному ставляться до сексуальності. Батьки повинні вміти використовувати підходящі моменти. Наприклад, ви не можете захистити дітей від усіх непристойних плакатів в торгових центрах або заборонити їм слухати пісні з сексуальним підтекстом, що звучать у громадських місцях. Але ви можете використовувати такі моменти з користю: краще ще раз підкресліть, що в сексуальності немає нічого поганого. Це краще, ніж нарікати на спотворення сексуальності в масовій культурі.

  Головне в статевому вихованні дитини — його почати. Батьки повинні пояснити дитині, що сексуальність задумана природою як засіб для продовження роду людського.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.