Сексуальна сумісність: як знайти свою половинку?

Чому секс з людиною, слова і вчинки якого захоплюють , може стати причиною розчарування? Не варто поспішати робити однозначних висновків про те, що партнер — поганий коханець. Можливо, справа у відсутності сексуальної сумісності, яка дуже важлива для побудови гармонійних стосунків.

Погляд зі Сходу

Самобутність країн Сходу проявляється навіть в оцінці сексуальної сумісності партнерів. Так, Камасутра, яка розглядається лише як посібник для вивчення інтимних поз, насправді створювалася в свій час саме для максимального досягнення гармонії в сексуальному житті. Тому тут дається вельми оригінальна трактування типів ставлення до сексу в залежності від фізичного розвитку.

Жінок найвідоміший трактат ділить на «газелей», «кобил» і «слоних». Перші — володарки практично дівочих форм, з розміром піхви до тринадцяти сантиметрів — відповідно, оргазму «газелі» досягають досить швидко. «Кобилиця», з глибиною піхви до вісімнадцяти сантиметрів, в цьому питанні не так пощастило, зате вони мають пишними грудьми і рельєфними стегнами.

Зовсім важко доводиться «слониху» з величезним тілом, широким обличчям, великими руками і глибиною піхви двадцять п’ять сантиметрів. Задовольнити їх здатний тільки чоловік — «кінь», розміри якого також дуже значні. Крім того, представники сильної половини людства можуть бути «биками» (вони терплячі, міцні на вигляд, а член у збудженому стані досягає вісімнадцяти сантиметрів — ідеальний варіант для «кобилиці») або «зайцями» (невеликого зросту, з витонченим статурою і м’яким характером ).

Цікаво і ставлення до цього питання японців, переконаних, що сексуальна сумісність партнерів — прямий наслідок групи крові. На їхню думку, найбільш сексуально активними є представники першої групи, в той час як чоловіки і жінки з другою групою крові — максимально пасивні. Представники третьої групи найчастіше розглядають секс як нудну обов’язок, зате четверта — запорука нескінченного задоволення практично з будь-яким партнером.

Є й інші погляди на питання сексуальної сумісності — в залежності від знаків Зодіаку і навіть довжини ноги. Звичайно, можна, озброївшись вимірювальними приладами і калькулятором, робити складні розрахунки або шукати партнера по зірках. Однак навіть самі точні цифри не допоможуть досягти гармонії, якщо відсутня любов. Адже, за твердженням великого психоаналітика Еріха Фромма, сексуальне щастя — це результат любові, а ніяк не навпаки.

Гармонія темпераментів

Пояснюючи причини сексуальної сумісності партнерів (або її відсутності), психологи і сексологи найбільш часто говорять про статеве темпераменті, який не піддається вихованню або розвитку, оскільки він даний людині природою і залежить від кількості статевих гормонів в організмі. Так, люди, досить байдужі до сексу, які розглядають його в першу чергу як засіб продовження роду і спосіб підтримки здоров’я — володарі слабкого сексуального темпераменту. Зазвичай така людина стає добрим сім’янином, романтичним і вірним, прекрасним другом для своєї другої половинки, при цьому потреба в сексі у нього невелика.

Якщо ж людину з дитинства називають акселератів, оскільки він випереджає своїх однолітків за швидкістю дорослішання (чим завдає чимало клопоту батькам), якщо він володіє підвищеним оволосінням всього тіла (як жінки, так і чоловіки), що обумовлено високим рівнем гормону тестостерону, — можна говорити про наявність високого сексуального темпераменту, який навряд чи буде сприяти спокійного життя з одним партнером. Проте більшість людей — все-таки представники середнього рівня статевого темпераменту, що є золотою серединою між відсутністю і наявністю в житті безперервних бурхливих пристрастей.

Ідеальний варіант — якщо обидва партнери відрізняються однаковим темпераментом, тоді можна говорити про повну сексуальну сумісність і гармонії. В іншому випадку — в одного з них завжди є ризик бути незрозумілим і звинуваченим у патологічній холодності (іншими словами — фригідності) або ж, навпаки, в зайвій заклопотаності інтимними стосунками.

Дарина Цвєткова

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.