Сексуальна реакція у жінок: дамські секрети

Чи всі жінки однаково реагують на сексуальне збудження ? Вчені відповідають на це питання однозначно: ні, сексуальна реакція у жінок протікає індивідуально. Доведено, що лібідо у жінок залежить від безлічі факторів. Якщо одні відчувають мінімум інтересу до сексу, воліючи інші задоволення, інші просто схиблені на інтимі, демонструючи грандіозний сексуальний апетит. Але за останні п’ятдесят років сприйняття жіночої сексуальності радикально змінилося. Ще в середині ХХ століття в науковому і медичному співтоваристві існувала думка про те, що жінок в більшості своїй не надто цікавить секс, а сильне лібідо і сексуальне бажання у жінок — швидше виняток, аніж правило.

Але XXI столітті все змінилося, в тому числі ставлення до жіночої сексуальності. Сучасні ЗМІ культивують думку про те, що жінки мають підвищену сексуальністю, легко збуджуються, завжди готові до сексу, і небажання миттєво піти на сексуальний контакт або відсутність інтересу до сексу — скоріше відхилення, ніж норма.

Насправді це не зовсім так. Дослідження показують, що, хоча більшість сучасних жінок набагато більш «відкриті» в питаннях сексу, і готові займатися сексом, їм необхідний час, щоб навчитися отримати від нього задоволення.

Виявляється, значна кількість молодих жінок (18-25 років) практично не мають інтересу до сексу і бажання ним займатися. Більш того, їх пізнання в цій області до безглуздого малі. Багато хто з них не навчилися досягати оргазму. Проте дослідження показало, що з віком, у міру збільшення сексуального досвіду, зростає й інтерес до близькості, а разом з ним і сексуальна розкутість.

Як навчитися досягати оргазму

Вчені виявили, що молоді жінки часто не мають реальних знань про процес сексуального збудження. Зокрема, жінкам часто потрібно допомоги, щоб навчитися досягати оргазму.

На відміну від чоловіків — більшість з яких не зазнають труднощів з оргазмом з моменту досягнення ними статевої зрілості — жінкам потрібно кілька років експериментувати, перш ніж вони врешті-решт «розсмакують» секс і навчаться отримувати від нього задоволення і досягати оргазму щораз .

Але варто жінкам звільнитися від комплексів і подолати внутрішні заборони, як вони починають отримувати задоволення від сексу і реагувати на сексуальні стимули так же швидко і яскраво, що і чоловіки.

Які сексуальні реакції спостерігаються у жінок?

Перша реакція жінки на сексуальне збудження — це, як правило, розповсюдження по всьому тілу приємної теплоти і розслабленості, яке посилюється в міру того, як жінка підкоряється бажанням.

При цьому пульс жінки частішає, зіниці збільшуються, витісняючи радужку. До речі, розширені зіниці роблять жінки більш привабливою в очах чоловіка. У колишні часи жінки вдавалися на усілякі хитрощі, щоб зробити свій погляд таким «поплив» і млосним, і навіть використовували для цього наркотики, зокрема беладону.

Що відбувається з статевими органами жінки, коли вона збуджується?

Лабораторні дослідження показали, що при думці про секс (якщо, звичайно, секс не викликає у жінки неприємних емоцій) у піхву виділяється природне мастило (жіночий еквівалент ерекції у чоловіків).

Причина виділення змащення і зволоження піхви в тому, щоб підготувати жінку до можливої сексуальної близькості.

В цей же час відбувається наступне:

 • клітор — найбільш еротично чутлива частина тіла жінки — набухає від припливу крові;
 • статеві губи також набухають, щоб злегка відкрити піхву і підготувати його до статевого акту.
 • піхву відкривається, звільняючи місце для проникнення пеніса.
 • Що відбувається далі?

  Коли збудження жінки наростає, її груди набухають, соски підводяться і стають більш чутливими. Дихання жінки частішає, стає переривчастим, вона починає буквально задихатися від бажання. Погляд жінки стає «скляним», вона може облизувати губи — по-перше, вони пересихають, по-друге, так вона прагне зробити їх ще більш привабливими для партнера.

  Якщо у жінки світла шкіра, біля основи шиї і на грудях з’являється почервоніння, нагадує висип.

  І, нарешті, жінка досягає оргазму — кульмінації статевого акту. Як правило, оргазм являє собою серію хвиль наростаючого задоволення, поки, нарешті, жінку не захльостує найпотужніша, пікова хвиля — «дев’ятий вал» — і вона майже втрачає свідомість від гострого задоволення.

  У момент кульмінації майже всі жінки кричать — іноді дуже голосно. М’язи обличчя і тіла сильно (але дуже приємно) скорочуються (іноді тіло жінки здригається в самих справжніх судомах) — а через деякий час розслабляються.

  Це кінець?

  Ні, не зовсім. Сьогодні більшість жінок можуть — якщо вони захочуть — випробувати множинні оргазми. Але це можливо лише в тому випадку, якщо:

 • жінка задоволена і розслаблена;
 • коханець продовжує майстерну стимуляцію ерогенних точок;
 • жінка навчилися відчувати кілька оргазмів підряд (тобто освоїла техніку множинних оргазмів).
 • Саме в цьому і полягає головна відмінність між сексуальною реакцією жінок і чоловіків, адже чоловіки нездатні до множинних оргазмів.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.