Сексуальна привабливість: чоловік чи жінка — ось в чому питання

Сексуальна привабливість — субстанція складна і не піддається визначенню. Деяких жінок приваблюють чоловіки. Інших — ні. Вони знаходять привабливими представниць своєї статі. Деякі чоловіки втрачають голову від жінок. Але далеко не всі.

Деякі воліють вступати в сексуальні відносини з іншими чоловіками. А деяких людей (і їх немало) в рівній мірі приваблюють і чоловіки, і жінки. Ніхто не знає, що впливає на природу сексуальності і формування сексуальних уподобань. Ніхто не скаже, чому одні гетеросексуальні, інші — гомосексуальні, а треті — бісексуальні. Сексуальна орієнтація закладена в нас з народження — або навіть до народження.

Хоча деякі люди змінюють сексуальну орієнтацію протягом життя, вона не відноситься до тих характеристиках, які ми можемо вибирати для себе або інших.

Між гетеросексуальними і гомосексуальними відносинами не так багато відмінностей, як може здатися на перший погляд. Перш за все, це можливість зачаття і вагітності. Між тим, геї, лесбіянки і біексуали часто зазнають переслідувань через свою сексуальну орієнтацію.

Полюбити своє тіло і прийняти сексуальність

Що ми розуміємо під сексуальністю? ЗМІ вперто твердять, що лише певні типи статури сексуальні і особливо привабливі високі та стрункі красені і красуні. Пам’ятайте — ЗМІ потрібно продати той чи інший продукт або послугу. Сексуальність полягає не в зовнішності, а в характері, індивідуальності — в нашому сприйнятті себе, впевненості в собі. Вона проявляється в нашій поведінці, повазі до себе і оточуючих.

Стереотипи сексуальної поведінки дуже небезпечні. Товариство намагається нав’язати нам певні образи чоловіка і жінки, стандарти мужності і жіночності.

Жінки і чоловіки, які прагнуть виглядати як моделі або знаменитості, мимоволі підривають своє здоров’я. У них розвиваються розлади харчової поведінки, вони доводять себе до знемоги в спортзалі або налягають на стероїди. Однак відмінності статури, ваги та зросту цілком природні і не є відхиленням від норми.

Любов до свого тіла і визначення сексуальності збагачують інтимне життя і взаєморозуміння з партнером. Кожна жінка і чоловік по-різному вивчають власну сексуальність — багатьом визначити сексуальні уподобання допомагає мастурбація. Багато чоловіків і жінки мастурбують не тільки в підлітковому віці, але й протягом усього життя, незалежно від інтенсивності і насиченості їх статевого життя.

Сексуальні стосунки

Самоповага — ось ключ до здорової і багатої сексуального життя. Поважати себе — значить точно знати, що вам потрібно. Важливо бути чесним з собою і зуміти зізнатися собі в своїх сексуальних пристрастях.

У здорових і щасливих відносинах партнери не прагнуть заподіяти один одному біль. Здорові стосунки підвищують нашу самооцінку і допомагають знайти місце в світі. Гармонійне інтимне життя допомагає досягти внутрішньої гармонії. Однак деякі люди згодні миритися з приниженнями і образами, тільки щоб зберегти хиткі стосунки — це нездоровий і дуже небезпечний підхід. Фізичні і сексуальні наруги аморальні і протизаконні, якою б великою не здавалася любов.

Не шкодуйте про розірваних відносинах — довіряйте собі і своєму сексуальному чуттю. На жаль, суспільство не завжди прагне допомогти людям усвідомити справжнє ставлення до сексу. Немає нічого ненормального у відмові від сексу чи вірності одному партнеру. Головне — не зраджувати собі.

Для успіху інтимних відносин дуже важливо відверте спілкування. Різні люди по-різному розуміють секс. Навіть самий бурхливий секс не замінить вам спілкування. Деякі люди сподіваються, що сексуальний акт зблизить їх з партнером. Однак, як не дивно, секс може зашкодити зближенню — особливо, якщо ваше спілкування зведене до необхідного мінімуму. Іноді одного партнера цікавить тільки секс, а інший розраховує на тривалі відносини і будує далекосяжні плани. Обов’язково розмовляйте зі своїм партнером, щоб у ваших стосунках не було невизначеності.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.