Секс-зарядка: найприємніший фітнес

Якщо звичайна зарядка допомагає поліпшити здоров’я і якість життя в загальному, то секс зарядка дозволяє зробити сексуальне життя і відчуття яскравішими: так звані вправи Кегеля, спрямовані на зміцнення м’язів області тазу, не дарма користуються популярноостью — вони дійсно допомагають навчитися відчувати своє тіло і зробити оргазми сильніше.

Секс зарядка: основні техніки

Під час сексу основну «роботу» виконують м’язи тазу, і саме на їх зміцнення направлені так звані вправи Кегеля. Виконувати такі вправи можна де завгодно — вдома, на роботі, в кафе: скорочення цих м’язів оточуючим абсолютно не помітно. Техніка виконання вправ Кегеля максимально проста: необхідно просто скорочувати і розслаблювати м’язи тазу. При цьому дуже важливо, щоб працювали тільки м’язи тазу — і ніякі інші м’язи: ні прес, ні м’язи стегон або сідниць напружуватися не повинні. Не менше значення має і кількість скорочень: спочатку необхідно виконувати двадцять скорочень м’язів тазу поспіль, а потім поступово, виходячи з індивідуальних особливостей, збільшувати кількість «підходів» до сорока, утримуючи м’язи в напруженому стані на кілька секунд. А результати регулярного виконання секс зарядки можна буде помітити дуже скоро — всього три тижні потрібно для того, щоб по-справжньому розвинути м’язи тазу.

Вправи на стегна і сідниці

Під час сексу м’яза сідниць і стегон працюють не менш інтенсивно, ніж м’язи тазу — фактично, саме на ці м’язи і лягає основне навантаження. Виконуючи вправи на м’язи стегон і сідниць — навіть у тому випадку, коли ніяких проблем з фігурою немає, — можна підвищити витривалість м’язів, поліпшити гнучкість і рухливість — а це, в свою чергу, дозволить зробити сексуальне життя більш розмаїтим і спробувати ті пози, які раніше здавалися недоступними. При цьому зовсім не обов’язково записуватися в спортзал і щодня витрачати по годині на інтенсивні тренування — досить навчитися робити одне найпростіше вправу на м’язи стегон. Для того, щоб виконати цю вправу, необхідно прийняти вихідне положення: встати прямо, розставлені на ширину плечей ноги трохи зігнути в колінах, руки покласти на стегна. Прийнявши таке становище, потрібно повільно обертати тазом по напрямку годинникової стрілки, «виписуючи» стегнами вісімку або коло. У цього простенького вправи є одна хитрість: щоб воно було максимально ефективним, потрібно одночасно напружувати м’язи тазу — на вдиху скорочувати, на видиху — розслабляти. Як і у випадку з вправами Кегеля, кількість підходів спочатку має бути мінімальним — починати потрібно з двадцяти обертань стегнами, поступово збільшуючи цю кількість до сорока. Результат не змусить себе чекати: зміцнюючи м’язи стегон, можна збільшити витривалість і, відповідно, поліпшити якість сексу — а поліпшення гнучкості і рухливості дозволить приймати навіть самі, здавалося б, складні пози.

Розвиток гнучкості

Те, наскільки різноманітною буде ваша сексуальна життя, наскільки якісним буде секс, багато в чому залежить від пластичності і гнучкості тіла. Саме з цієї причини дуже важливо поліпшувати гнучкість за допомогою спеціальних вправ. Виконувати такі вправи дуже просто: прийміть вихідне положення на підлозі рачки, спираючись на коліна і долоні — так, щоб руки були розставлені на ширину плечей, а коліна — на ширину стегон. Живіт необхідно втягнути. Виконуючи вправу, на вдиху потрібно піднімати сідниці трохи вгору, одночасно якомога нижче прогинаючи хребет — при цьому голова не повинна опускатися вниз, погляд повинен бути спрямований вгору. Прийнявши таке положення, необхідно затриматися в ньому на кілька секунд, а потім повернутися у вихідне положення, зробивши видих. Така вправа дозволяє розвинути гнучкість в рекордно короткі терміни — а значить, і здатність приймати навіть найскладніші, «акробатичні» сексуальні пози. Якщо дозволяє час, для поліпшення гнучкості можна зайнятися йогою — вправи йоги розвивають одночасно і гнучкість, і спритність, і витривалість. У йоги є і ще одна незаперечна перевага: дихальні техніки, яким вчить йога, допомагають підсилити відчуття під час оргазму.

Тетяна Смирнова

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.