Секс у ванній: шкідливий чи ні?

Нещодавно ми з дружиною займалися сексом у ванні. Було чудово, але незабаром після цього в дружини почалася дуже сильна молочниця. Чи можливо, що це через секс у воді?

Секс у воді добре виглядає в кіно, насправді ж це не дуже зручно і він гарний тільки для різноманітності.

Наприклад, одна студентка вирішила спробувати зі своїм партнером секс в гарячому джерелі. На великому екрані це виглядає шалено романтично і еротично. У результаті шкіра закоханих виявилася покрита множинними подряпинами через великі гострих каменів на дні. Але ці пошкодження були нічим у порівнянні з укусами комах. Хмари голодних комарів і мошок не могли повірити своєму щастю. Ще б пак, вони знайшли стільки білою, м’якою, гладкою і оголеної плоті, яка так зайнята, що не може відмахуватися і заважати їм пити кров.

Можливі незручності і наслідки

Секс в душі — досить звичайна справа, але й він не завжди виявляється набагато зручніше сексу у водоймі з кам’янистими берегами і дном. Сучасні ванни в цьому сенсі дещо зручніше, особливо ті, які розраховані на двох осіб. Але якщо використовувати в якості лубріканта мило, можуть виникнути ті ж проблеми, що з хімікатами в джакузі.

Ванну, але не джакузі, можна використовувати для прелюдії. Джакузі, ароматизовані піни і масла, дезодоранти та інші хімікати, після сексу можуть викликати роздратування точно так само, як деякі пральні порошки і ополіскувачі, які використовуються для прання білизни.

Під впливом будь-яких хімікатів у піхву жінки легко може з’явитися запалення або подразнення. Навіть якщо це не викликано вторинною інфекцією, це тим не менше заподіює значні незручності. У джакузі, до того ж, вимивається природне мастило.

Приймаючи душ або ванну удвох, використовуйте мило, зроблене на основі оливкової олії і багато лубріканта — вода, навіть якщо в неї не додано жодних хімічних речовин, робить інтимні контакти більш жорсткими. При порушенні слизова оболонка геніталій виявляється більш сприйнятливою до подразнення та інфекцій, ніж коли ви просто миєтеся, і проблеми можуть не вичерпатися тільки цим. Разом із запаленням може початися цистит або та ж молочниця.

Однак у більшості випадків вилікувати молочницю відносно просто. З нею добре справляються безрецептурні фунгіцидні мазі. Якщо це не допомагає, зверніться до лікаря.

У чоловіків з чутливою шкірою, схильною до запалення і подразнення, теж може з’явитися молочниця. Якщо вона з’являється практично відразу, не виключено, що має місце алергія. Якщо ж реакція проявляється день або два опісля, швидше за все, у вас інфекція. У цьому випадку обом партнерам потрібно обстежитися у лікаря.

Секс у ванній — це скоріше вправа на гнучкість і вміння утримувати рівновагу. Незважаючи на те, що навколо вода, він часто виявляється сухим. Якщо ви вирішили, що вашій сексуального життя не вистачає гостроти, можна спробувати і це, але краще віддати перевагу експериментам «на суші» — ви напевно ще не все перепробували.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.