Секс у ванні: любов не тоне

Віддаватися любовним утіхам у воді подобається багатьом — в цьому безумовно є щось романтичне. Не у всіх і не завжди є можливість робити це в басейні або в морі під сяйвом південних зірок. Тому багато пар пробують займатися сексом у ванні: одні потім приходять до висновку, що він просто чудовий, інші залишаються розчарованими. Між тим, негативних наслідків у сексу у ванні порівняно небагато: там можна посковзнутися і отримати «виробничу травму», а ще можна випробувати дискомфорт від тісноти.

Стандартна ванна довжиною в півтора метра — не найкраще місце для подібних розваг. Повністю розслабитися і отримати справжнє задоволення від процесу можна лише в габаритної джакузі або, в крайньому випадку, кутовий ванні: там хоча б вдається відносно вільно міняти положення тіл. Вважається, що саме від розмірів і форми самої ванни залежить і якість сексу в ній. Але знавці дотримуються іншої точки зору, знаходячи цікаві пози навіть в обмеженому просторі. На їхню думку, ніжне торкання води здатне компенсувати ці незручності.

Існує міф про те, що секс у ванні є безпечним: нібито вода зводить нанівець ризик небажаної вагітності та зараження хворобами, що передаються статевим шляхом. Якщо сперма потрапила у воду, то це ще не означає, що їй перекритий шлях в жіночий організм. Тому все ж перед спільним купанням доцільно запастися презервативами. А ще стане в нагоді лубрикант, оскільки природна жіноча мастило буде просто вимиватися водою.

Ідеальна обстановка

До такого заходу, як секс у ванні, бажано підготуватися заздалегідь. Можна купити ароматичні свічки і встановити їх у ванній кімнаті: це допоможе створити по-справжньому інтимну обстановку, а заразом і налаштуватися на романтичний лад. Не зайвими будуть пляшка хорошого вина і ваза з фруктами. Від думки використовувати піну для ванни краще відмовитися, навіть якщо її аромат здається вам неймовірно спокусливим і дуже підходящим до ситуації. Справа в тому, що мильна вода з наявністю ароматизуючі добавок, потрапляючи в самі затишні куточки жіночого тіла, здатна спровокувати неприємні подразнення та алергічні реакції.

Вода у ванні не повинна бути ні занадто гарячої, ні дуже холодною. Перегрів під час занять сексом загрожує ускладненнями для серцево-судинної системи, а також при підвищеній температурі води у чоловіків часто відбувається передчасне сім’явивергання. Занадто прохолодна вода, навпаки, здатна остудити весь любовний запал, і не факт, що ерекція настане взагалі. Оптимальною вважається температура від тридцяти чотирьох до тридцяти восьми градусів за Цельсієм. Її перевіряють «методом ліктя»: опускають у воду лікоть, і якщо йому там цілком комфортно, значить, можна переходити і до повного занурення.

Оптимальні пози і способи

Тепла і розслаблююча ванна напевно буде оцінена гідно шанувальниками орального сексу. У воді від нього вдається отримати такі відчуття, яких непросто досягти звичайним способом. Приємну різноманітність у сценарій сексуальних ігор вносять ласки струменями води з душу: при цьому абсолютно не має значення, присутній на душі розсікач чи ні. Контрастні зміни температури води особливо збудливо діють на жіноче тіло, але потрібно враховувати, що обдавати його прохолодними струменями бажано зовсім недовго — не більше тридцяти секунд.

Перед тим, як приступити до основних дій, непогано було б викупати одне одного, роблячи м’які і ніжні рухи мочалкою і чергуючи їх з поцілунками. Цей прийом нерідко допомагає довести партнера до повного любовного знемоги з подальшим вибухом пристрасті.

Найзручнішими для сексу у ванні вважаються пози «жінка зверху» і «доги-стайл». Деякі воліють займатися любов’ю в положенні стоячи, насолоджуючись потоками води, що ллється зверху з душу. І, нарешті, спосіб для гурманів, — любовні втіхи в мокрому одязі. Не випадково на Заході увійшли в моду всілякі водні банкети і паті, де жінки у вечірніх сукнях занурюються в басейни — багато хто знаходить подібні видовища романтичними і еротичними одночасно.

Світлана Усанкова

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.