Секс без зобов’язань: стиль життя не тільки для чоловіків

Бути чи не бути сексу без зобов’язань — таке питання задають собі багато людей, у яких немає постійних відносин з одним партнером. Багатьох приваблює те, що в красивих романтичних фільмах такий секс часто призводить до справжніх почуттів і стабільних відносин.

У реальності секс без зобов’язань для когось виявляється тимчасовим засобом урізноманітнити життя, а для когось — емоційним тупиком. Перш за все, це відбувається до того, що для сексу достатньо бажання, для виникнення романтичних почуттів, не кажучи вже про більш серйозної прихильності, необхідно тривале спілкування й впізнавання один одного. Секс без зобов’язань такої можливості не надає, та й не призначений для цього. Відповідно до етикету таких відносин, не можна нав’язувати спілкування партнера, якщо він цього не хоче — в даному випадку розхожа фраза «секс — не привід для знайомства» дуже актуальна.

Секс без зобов’язань може приносити масу задоволення і багато чому навчити, але він може виявитися складніше, ніж здається.

Недоліки сексу без зобов’язань

Захворювання, що передаються статевим шляхом та небажана вагітність

Ви можете прийняти всі можливі заходи обережності, але ніщо дасть вам повної гарантії захисту. Щоб забезпечити максимальний захист, рекомендується використовувати одночасно презервативи та сперміциди. Якщо ви завагітніє від випадкового партнера, тільки вам доведеться вирішувати, що робити далі — адже ви заздалегідь домовилися про відсутність взаємних зобов’язань.

Емоційна порожнеча

Якщо ви переконані в тому, що хорошого сексу не може бути без любові, швидше за все, так і буде. Секс без зобов’язань підходить до тих, хто може ставитися до сексу тільки як до розваги. Серед жінок таких людей значно менше, ніж для чоловіків, тому перш ніж вирішуватися на це, слід подумати про те, як це позначиться на вашій самооцінці.

Труднощі у виборі партнера

Просто знайомитися з кимось в нічному клубі або в інтернеті може бути дуже ризиковано. Навіть фахівець не завжди зможе за зовнішніми ознаками побачити в людині ознаки психічних відхилень, схильність до насильства, і так далі. Якщо ви зважитеся на секс із зовсім незнайомою людиною, вирушайте з ним в готель і повідомте за телефоном комусь із друзів, де саме ви будете і коли плануєте повернутися додому. Якщо щось у поведінці потенційного партнера вас насторожує — згадайте, що жіноча інтуїція часто буває права. Не обов’язково говорити йому, що ви передумали продовжувати спілкування — краще просто непомітно зникнути.

З іншого боку, зважитися на секс без зобов’язань зі знайомою людиною може бути ще важче. Тут багато що залежить від того, як ставитеся до сексу ви і ваш потенційний партнер. Секс далеко не завжди руйнує дружбу або приятельські стосунки з колегою, проте часто це буває саме так.

Переваги сексу без зобов’язань

Розкриття своєї сексуальності

Якщо вам давно хотілося спробувати секс без зобов’язань, але зупиняли то забобони, то наявність постійного партнера — період без стабільних відносин може стати можливістю для реалізації бажань. Згідно з дослідженнями, 80% відсотків жінок, які практикують секс без зобов’язань, роблять це, щоб розкрити свою сексуальність.

Втілення фантазій

Багатьом жінкам (і чоловікам) буває ніяково, соромно чи страшно розповідати постійним партнерам або законним подружжю про свої сексуальні фантазії. Людині, з яким вас не зв’язують зобов’язання, може бути набагато простіше розповісти, що вас приваблюють не тільки традиційні форми сексу, а також втілити ці фантазії.

Можливість краще пізнати себе

Завдяки сексу без зобов’язань ви зможете краще зрозуміти, що потрібно в сексі і у відносинах саме вам. Тісне спілкування з людьми, яких ви, можливо, бачите перший і останній раз у житті, може дати безцінний досвід — не піклуючись про те, що про вас подумають, ви дозволяєте собі бути собою, а не намагаєтеся відповідати очікуванням партнера. Однією з причин невдач у відносинах є саме те, що партнери недостатньо добре знають себе.

В цілому небезпека, яку пов’язують із сексом без зобов’язань, значно перебільшена. Насильство, в тому числі і психологічне, набагато частіше зустрічається в сім’ях, ніж між випадковими партнерами. Тому приймаючи рішення «бути чи не бути», перш за все, думайте про те, чи потрібно це вам. Якщо так, то з рештою складнощами ви впораєтеся, якщо ж ні, поважайте своє рішення і не дозволяйте кому б то не було міняти його.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.