Секрети стрункості для тих, хто ненавидить фітнес

Терпіти не можете зарядку і фітнес? Що ж, це трапляється навіть з кращими з нас! Якщо всі повинні займатися фітнесом, це не означає, що всі його люблять. Але ненависть до фітнесу істотно ускладнює ведення здорового способу життя, тому якщо ви чи хтось із ваших знайомих бореться з цим проблемою, дотримуйтесь цих порад для фітнес-ненависників.

 • Використовуйте сучасні технології, щоб знайти мотивацію. Спробуйте займатися фітнесом під улюблену динамічну музику або слухаючи спеціальну аудіо-програму тренувань — сьогодні такі програми можна знайти і для калланетики, і для пілатес, і для йоги.
 • Спробуйте танець живота. Або будь-який інший нестандартний варіант, який може викликати у вас інтерес до фізичної активності.
 • півгодинного ранкову пробіжку замініть двома п’ятнадцятихвилинний пробіжками перед роботою і після обіду (або відразу після роботи). Чим менше часу ви витратите на неї, тим менше вона вам набридне.
 • Спробуйте один з численних відеокурсів фітнесу — ці програми наставили на шлях істинний багатьох фітнес-ненависників.
 • Вибирайте «осмислений фітнес», що поєднує тренування тіла з розвитком духу. Зверніть увагу на традиційні варіанти, наприклад, йогу, пілатес і гімнастику тай-чі, а також їх сучасні модифікації, зокрема, поєднання йоги й пілатес.
 • Непогані рекомендації, але навряд чи огиду до занять фітнесом виліковується таким простим способом … Постарайтеся зробити заняття спортом веселими, цікавими або хоча б терпимими.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.