Секрети сексуального довголіття: керівництво для жінок

З віком наше тіло неухильно змінюється. Разом з ним змінюється і наша сексуальне життя. Втім, до цих змін можна підлаштуватися і до похилого віку вести здорове сексуальне життя. Відверте обговорення проблем з партнером, турбота про здоров’я, збереження оптимізму і емоційного настрою на фізичну і душевну близькість тільки збагатять ваше сексуальне життя з роками.

Говоріть з партнером

Відверте обговорення з партнером проблем та очікувань — невід’ємна частина і одна з умов гарного сексу. Завжди розповідайте партнеру про виявлені проблеми сексуального характеру. Постарайтеся ставитися до виникаючих труднощів, як до завдань, над вирішенням яких вам потрібно спільно попрацювати.

Користуйтеся лубриканти

З віком в організмі жінки зменшується вироблення натурального змащувальну речовини — лубріканта. Цю проблему легко вирішити, скориставшись інтимним гелем-лубрикантом на водній основі. Спочатку це може викликати у вас деякий збентеження, проте з часом ви звикнете до цього ритуалу і навіть зможете перетворити його в частину прелюдії.

Експериментуйте з позами і часом сексу

Болі, викликані артритом та іншими віковими захворюваннями, можуть перешкодити нормальній сексуального життя. Тому так важливо експериментувати, пробувати нові пози і шукати оптимальне положення, в якому ви зможете отримати задоволення. Крім того, артрит та інші хворобливі захворювання часто загострюються в певний час доби (це строго індивідуально), тому спробуйте зайнятися сексом не перед сном, а в той час, коли біль відступає.

Вирішіть проблеми з імпотенцією

Неминучий атрибут старіння у чоловіків — проблеми з потенцією. Якщо ваша пара зіткнулася з подібною проблемою, вирішуйте її разом. У цьому випадку часто допомагають зміни способу життя (зокрема, харчування) та прийом спеціальних ліків.

Почувайтеся красивою і сексуальною

Ми живемо в суспільстві, яке постійно нав’язує нам стандарти краси. Як правило, красу прийнято асоціювати з молодістю, тому з віком жінки втрачають впевненість у собі, що часто заважає їм розкріпачитися в ліжку. Намагайтеся не піддаватися цьому навіюванню. Зрозуміло, з роками наше тіло міняється, але це ніяк не відбивається на нашій сексуальної привабливості. У зрілих жінок менше шанувальників не тому, що вони непривабливі, а тому, що з віком вони втратили впевненість у собі, добровільно здавши позиції своїм більш молодим і впевненим суперницям. Не звертайте уваги на стереотипи, що нав’язуються телебаченням і глянцевими журналами. Любіть своє тіло в будь-якому віці — тоді його полюблять і інші.

Піклуйтеся про своє здоров’я

Хвороби — чи краще збудливий засіб. Намагайтеся регулярно бувати у лікаря і не запускати здоров’я до критичного стану. Точно дотримуйтесь рекомендацій і вказівки лікаря, не бійтеся змінити спосіб життя і раціон харчування. Підтримання здорового ваги, регулярні заняття фітнесом і раціональне харчування не тільки допомагають зберегти хороше здоров’я, але і сексуальне довголіття.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.