Секрети привабливості — не порівнюйте себе з міс світу

загрузка...

Уникайте безглуздих порівнянь. Привчіть себе думати про професійні красунях як про втілення досягнень сучасної індустрії краси (або генетичних аномаліях). Ніколи не порівнюйте себе з ними — порівняння буде не на вашу користь. Крім того, не забувайте, що ваші ідеали, швидше за все, також незадоволені своєю зовнішністю і порівнюють себе з іншими красунями. І теж засмучуються. «Я ніколи не вважала себе красунею, — запевняє Керол Альт, популярна в 1980-х супермодель. — Завжди знаходилися дівчата привабливіше мене, які входили в кімнату і всі погляди негайно спрямовувалися на них. Боже мій, ви тільки згадайте Ніколет Шерідан — ось це красуня! »

Задумайтеся про своє оточення

«Людині властиво дивитися на себе очима оточуючих, — впевнена Ellen McGrath, психолог і президент Консультативного інституту The Bridge. — Оточуючі нас люди відчутно впливають на сприйняття нами власної зовнішності. Якщо ми з дитинства отримуємо від оточуючих любов і турботу, звикаємо бачити себе в найкращому світлі, неначе в м’якому світлі свічок романтичної вечері. А от якщо наші близькі налаштовані критично і постійно норовлять висловити нам правду про нашу зовнішності, ми поступово переймаємо це відношення і розглядаємо своє відображення в дзеркалі особливо прискіпливо, постійно відшукуючи недоліки. Якщо ви звикли вважати себе непривабливою, задумайтеся, чи немає в цьому провини ваших родичів і друзів ».

Не зациклюйтеся на собі!

Скромні та сором’язливі люди постійно порівнюють себе з іншими, причому вважають, що в цьому порівнянні вони програють. «Зацикленість на собі люди схильні оцінювати свою зовнішність невиправдано критично, — вважає Bernie Carducci, викладач психології в університеті Індіани. — Якщо ви змусите себе більше думати про інших, і змусите їх шукати вашого розташування, ваші власні страхи та невпевненість зменшаться. Заявитеся на вечірку в компанії друзів — і ви автоматично будете виглядати привабливіше. Це свого роду соціальний капітал — він дає оточуючим зрозуміти, що ви володієте якостями лідера, ви цікава особистість і з вами потрібно подружитися ».

Сприймайте тіло як інструмент

Ваше тіло — статичний об’єкт або перебуває в постійному русі та розвитку механізм? «Жінок більше хвилює, як виглядає їхнє тіло, в той час як чоловіків більше турбують його функції, а не зовнішній вигляд, що цілком природно, — упевнений Stephen Franzoi, викладач психології в університеті Marquette. — Якщо думати про тіло як про інструмент, можна навчитися сприймати його як щось, здатне до змін і трансформації. Така активна позиція дає владу над власним тілом вам, а не оточуючим, які оцінює його з боку ».

Змінитеся зсередини

Остерігайтеся критикувати себе, свою зовнішність і вчинки, особливо при сторонніх. «Замініть критику компліментами, наприклад, замість того, щоб говорити« мої огидні жирні стегна », скажіть« мої сильні мускулисті ноги », — радить почесний професор університету Вермонта James Rosen. — Знайдіть час, щоб обміркувати і інші аспекти вашого образу, який самі формуєте у оточуючих. Подумайте, що подобається в вас друзям і знайомим — можливо, вони цінують вашу вірність або професійну компетентність, а може, їх приваблює ваша безпосередність і доброта? В остаточному підсумку, ці якості важливіші, ніж будь-яка зовнішня краса, яка, до того ж, з часом зникне ».

Культивуйте свою унікальність

Carducci, дуже сором’язливий хлопець, серйозно працює над подоланням цього недоліку, намагається бути не тільки самим приємним хлопцем в кімнаті, але і самим стильним: «Мій стиль — наполовину GQ, наполовину блошиний ринок. Один з найулюбленіших прикидів — жовта бавовняна сорочка, червона краватка з геометричним візерунком, шкіряні туфлі і пальто в сіру «ялинку». Своїм костюмом я хочу сказати оточуючим: «Ось він я, давайте розважатися!» Коли ви носите прикольну і незвичайний одяг, що відображає ваше світовідчуття, іншим легше знайти з вами спільну мову — справа тут не в красі, а скоріше в відкритості та схильності до спілкування ».

Чим старше, тим привабливіше

Всі ми боїмося старості, але наукою доведено, що з віком ми стаємо більш привабливими! «Зрілі жінки більш впевнені в собі, — говорить Leslie Goldman, автор книги« Щоденники з роздягальні »(Locker Room Diaries) — збірника багаторічних спостережень за жінками в спортзалі. — Я ніколи не бачила, щоб жінка старше 60 влітала в туалет, щоб переодягнутися, поки не прийшли інші, або боязко озиралася, перш ніж скинути рушник після душу ».

Краса — не панацея від бід

Статистика стверджує, що зовні привабливі люди ні на йоту не щасливішим своїх менш привабливих ровесників. Щасливими нас робить зовсім не краса, а оптимізм, надія, любов, дружба, визнання та набуття мети в житті. «Не зрозумійте мене неправильно, я не нарікаю на долю — у мене теж був зоряний час, і краса допомогла мені багато домогтися, — зізнається Carol Alt. — Але мені теж дісталося в житті. Я пережила важке розлучення, смерть батька і брата. Не думаю, що доля залежить від зовнішності, і красуням живеться не легше ».

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.