Самостійне лікування гонореї — не випробовуйте долю

Якщо ви думаєте, що захворіли на гонорею, вам слід проконсультуватися з вашим сімейним лікарем або звернутися в клініку, що спеціалізується на захворюваннях сечостатевої системи, як можна швидше. Уникайте будь-яких сексуальних контактів, поки ви не відвідаєте лікаря і не отримаєте лікування, якщо це необхідно.

Гонорея — це бактеріальна інфекція, звана на сленгу трипер, яка може викликати серйозні і неприємні ускладнення в організмі, якщо її не лікувати. Це може бути безпліддя у жінок і інфекції сім’яників та передміхурової залози у чоловіків. Вагітні жінки можуть передати це венеричне захворювання своїм дітям, а якщо його не діагностувати і не лікувати, то це може викликати у немовлят сліпоту.

Лікування дорослих людей

У спеціалізованій клініці лікар скористається тампоном, щоб взяти зразок флори з ваших геніталій (у жінок з шийки матки). Потім цей зразок відправляється в лабораторію на дослідження. Якщо результати виявляються позитивними і у вас діагностують гонорею, вам проведуть лікування антибіотиками у вигляді ін’єкцій або звичайних таблеток. До антибіотиків, які лікують гонорею, відносяться цефтриаксон, цефіксим і спектиноміцин.

Резистентні штами

На жаль, за твердженням лікарів, почастішали випадки захворювання гонореєю, яка стійка до певних широко поширеним антибіотиків. З цієї причини такі антибіотики, як пеніцилін не рекомендують використовувати. У будь-якому випадку, якщо аналізи показують, що ваше захворювання гонореєю можна вилікувати пеніциліном, то, цілком можливо, що лікар спершу призначить вам його.

Ваші симптоми

Симптоми вашого захворювання повинні почати проходити вже через три дні після прийняття антибіотиків. Ваш лікар скаже вам прийти до нього знову через цей період часу, щоб він або вона могли перевірити, чи діє лікування. Ви повинні відчути зменшення болю і полегшення в області заднього проходу і в момент сечовипускання. Жінки виявлять, що до часу, коли почнуться наступні місячні, сильні кровотечі і кров’янисті виділення між місячними, зменшаться. У чоловіків, що мали болі в області таза і яєчках, також буде поліпшення, хоча це може зайняти до двох тижнів, щоб біль пішла зовсім.

Секс під час лікування

Сексуальні контакти під час лікування або до того, як доктор дасть вам відбій, не бажані. Є великий шанс, що ви заразіть свого партнера гонореєю, якщо у вас буде повноцінний статевий акт або будь-який сексуальний контакт до того, як ви вилікуєтеся.

Лікування немовлят

Новонароджені, що народилися у матерів, які страждають на гонорею, отримають лікування незалежно від того, є у них симптоми чи ні. Головна мета лікування — захистити очі немовлят. Відразу після народження в очі немовлятам капають ліки, щоб зупинити зараження. Якщо, тим не менше, зараження вже сталося, то немовляті призначать антибіотики. Вагітна жінка, яка страждає гонореєю, повинна негайно звернутися за медичною допомогою.

Повторне зараження

Багато людей, заражені повторно гонореєю після успішного лікування, потрапляють в цю ситуацію знову, тому що їх сексуальні партнери, у яких є ця інфекція, не отримали своєчасного лікування. Вам потрібно поговорити зі своїм партнером про ваш діагноз і попросить його або її здати аналізи і отримати лікування. Нелікування гонорея може привести до тривалого серйозного захворювання. Якщо вам не хочеться попереджати своїх минулих партнерів особисто про те, що у них може бути гонорея, ви можете попросити представників вашої спеціалізованої клініки послати їм повідомлення з проханням пройти обстеження і отримати лікування.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.