Рухливі ігри для дітей: рух — це життя

загрузка...

Коли стає тепло, діти проводять все більше часу на вулиці. Ці традиційні веселі ігри допоможуть дітям чудово провести час з друзями, насолоджуючись свіжим повітрям, сонцем і фізичною активністю. Вашим дітям ці ігри сподобаються так само, як і вам в їх віці!

Вишибали

Мета гри — втекти якнайдалі від водить, який кидає м’яч, і ухилятися від м’яча, не відриваючи ніг від землі. (Для цієї гри потрібен дуже м’який м’яч.)

Як грати: одна людина стоїть посередині, він буде водити. Всі інші стоять поруч з ним на відстані витягнутої руки. Водящий підкидає м’яч в повітря. У цей момент інші розбігаються якнайдалі. Водящий ловить м’яч, кричить «Стоп!», Всі інші гравці в цей момент зупиняються.

Потім ведучий намагається потрапити в когось м’ячем. Гравці при цьому можуть ухилятися, але не можуть відривати ноги від землі. Якщо у гравця потрапив м’яч, він отримує очко і стає ведучим. Якщо м’яч не потрапив, водящий отримує очко і продовжує водити.

Коли гравець отримує п’ять очок, він вибуває з гри. Гра продовжується, поки не залишиться один гравець — він виграв!

Червоне світло, зелене світло

Це проста і весела гра, яка не вимагає ніякого інвентарю. Вона підходить і для великої, і для маленької компанії

Як грати: одна людина призначається «світлофором». Він встає спиною до інших гравців. Решта встають на відстані 5-7 метрів від нього. «Світлофор» кричить «Зелене світло!», Гравці біжать уперед до нього. Потім «світлофор» кричить «Червоне світло!» І обертається. Якщо в цей момент якийсь гравець продовжує рухатися, він вибуває.

Гра закінчується, коли всі гравці вибувають або комусь вдається осалить «світлофор». Якщо людині вдалося цей, він стає «світлофором» сам.

Сардини

Ця гра схожа на хованки навпаки.

Як грати: одна людина, яка водить, ховається, а всі інші шукають його. Коли кожен з гравців знаходить водить, гравець приєднується до нього в його укритті. Коли всі гравці збираються в одному укритті, вони схожі на сардин в банку (звідси й назва). Останній знайшов стає ведучим.

Чотири квадрата

Для цієї гри потрібен м’яч, який зручно упускати і який відскакує від землі (наприклад, футбольний або волейбольний), крейда і рівне вільний простір, на якому можна накреслити лінії. Потрібно намалювати великий квадрат, із стороною приблизно 3 метри. Потім розділити його на чотири рівних квадрата, які слід пронумерувати від 1 до 4 за годинниковою стрілкою. Перший квадрат називається «король», другий «дама», третій «валет», четвертий «туз».

Як грати: кожен стає в свій квадрат. Гравець в квадраті один подає м’яч так, щоб той ударився об землю в іншому квадраті. Гравець в тому квадраті повинен вдарити по м’ячу, спрямовуючи його в інший квадрат. При цьому він не повинен дозволити м’ячу вдаритися в своєму квадраті більше одного разу. Якщо він промахується або м’яч двічі вдаряється об землю, гравець вибуває (що допомагає гравцям мінятися, якщо їх більше чотирьох). Якщо гравців усього чотири той, хто схибив, переходить в четвертий квадрат. Мета гри — як можна довше втриматися на місці «короля».

Колдунчікі

Це стара, але хороша гра. Дітям подобатися бігати один за одним, тому всі варіанти салок популярні.

Як грати: якщо все дітей 10 або 12, потрібні два водящих (якщо більше, три або чотири). Встановіть межі поля для гри (наприклад, використовуйте дерева або лавочки як орієнтири).

Водящий кричить «почали», і всі інші розбігаються. Водящие намагаються осалить інших гравців. Осаленного застигають на місці — вони «зачаровані», і «чар» їх може інший гравець, якого ще не осалить. Останні не «зачаровані» стають водящими в наступній грі.

Скоро новорічні канікули — не пошкодуйте часу і пограйте зі своїм малюком. Ось вам кілька прикладів простих і невигадливих ігор для одного або декількох малят.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.