Рух до ідеальної фігури: як прибрати живіт і боки

загрузка...

Організм кожної людини унікальний , те ж саме стосується і його фігури. Хтось може похвалитися тим, що жир у нього не відкладається або відкладається в «правильних» місцях, а комусь все життя доводиться стримувати власний апетит. Однак питання, як прибрати живіт і боки, хвилює багатьох людей; деякі з яких і не страждають надмірною повнотою, однак в області талії жир все одно накопичується, заважаючи відчувати себе комфортно і впевнено.

Чому жир відкладається на талії

Корінь проблеми полягає в тому, що на талії більшості людей знаходиться шар жирових клітин, які збільшуються в розмірі, як тільки в організм починають надходити не відразу витрачаються поживні речовини, або у випадку зниження рухової активності людини. З боку фізіології це цілком виправдано: жировий шар здатний ефективно захистити найважливіші внутрішні органи, що знаходяться за черевною стінкою — печінку, нирки, шлунок — від холоду, крім того, жир амортизує при ударах і оберігає внутрішні органи від травм. Однак людина давно знайшов кращі способи зігрітися, і валики жиру на талії вважаються дефектом зовнішності, тому люди посилено борються з боками і животом.

Боротьба з животом — спорт і дієта

Шляхів позбавлення від жиру в області талії багато. У першу чергу, звичайно, це дієта і спеціальний комплекс спортивних вправ, спрямованих на зміцнення м’язів черевного преса. При цьому дієта повинна бути не тільки низькокалорійної, але і багатою продуктами з клітковиною, інакше шлаки будуть накопичуватися в кишечнику, і живіт залишиться опуклим. Зміцнити черевні м’язи допомагають вправи у воді, фітнес, аеробіка, біг, навіть звичайні нахили і присідання. Головне — поєднання дієти і спорту, оскільки жоден із цих шляхів не допоможе без іншого. Підібрати оптимальний спосіб позбавлення від жиру на талії допоможуть фахівці — дієтологи і інструктори з фітнесу.

Масаж як спосіб схуднути в області талії

Є і ще один спосіб, який здається більш легким — масаж. Дійсно, під дією рук масажиста накопичення жиру тануть, як сніг на ясному весняному сонці, однак і повернуться складки на талії так само швидко, якщо сеанси масажу не будуть доповнені фізичною активністю і помірністю в їжі. Крім того, такий масаж досить неприємний; фахівець вручну «розбиває» шар жиру, і відчуття при цьому далеко не найбільш хвилюючі. Робити масаж можна і вдома: за допомогою спеціальних вакуумних банок або електричних масажерів, але ефект буде стійким лише при регулярності цих процедур. Непогане поєднання масажу і одночасного зміцнення м’язів талії — обважений хулахуп — обруч, який потрібно обертати на талії. Він одночасно механічно впливає на шар підшкірного жиру і допомагає м’язам стати міцніше. Особливо активно діє цей обруч на жир на боках, тоді як інші вправи погано допомагають впоратися із цим дефектом.

Є і більш радикальний метод позбавлення від живота і жиру на боках — ліпосакція, але це досить важка операція, яка показана лише в самих запущених випадках. При цьому важливо пам’ятати, що якщо не нормалізувати обмін речовин і спосіб життя, то через деякий час після такої операції складки на талії повернуться знову.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.