«Рублевська таблетка»: чи можна сподіватися на сенсаційний ефект?

загрузка...

Фахівці Всесвітньої організації охорони здоров’я б’ють тривогу: гладкі люди сьогодні становлять майже третину населення Землі, а до 2030 року з проблемою надлишкової маси тіла може зіткнутися кожен другий. Лікарі закликають людей до активного способу життя і відмови від нездорової їжі, але замість цього багато людей сподіваються на рятівну силу чудодійних пігулок. З’явилася в 2007 році Рублевська таблетка обіцяла бажаючим швидко вирішити проблему зайвої ваги сенсаційні результати. Але чи виправдалися їх надії?

Обіцянки виробників

На аптечних прилавках всілякі таблетки, пігулки, мікстури і капсули для схуднення представлені сьогодні в надлишку. Є серед них і офіційно зареєстровані лікарські засоби, і БАДи — біологічно активні добавки, що не є ліками. Серед цього розмаїття в строкатих коробках з хитромудрими назвами неможливо знайти засіб для схуднення під назвою «Рублевська таблетка». Тим не менш, інформація про неї завдяки Інтернет-реклами швидко облетіла бажаючих схуднути без виснажливих дієт і фізичної активності.

«Рублевська таблетка» привертає до себе увагу одним своєю назвою, до якого виробники додали інтриги, стверджуючи, що цей професійний VIP-комплекс, що складається виключно з натуральних рослинних компонентів, створювався за індивідуальним замовленням дуже багатої людини, а потім ним зацікавилися і інші мешканці «Рубльовки», випробували на собі чарівну силу препарату в престижних SPA-салонах. І ось потенційний покупець «рубльовської таблетки» вже розуміє, що такий ексклюзивний продукт не може бути дешевим, але неодмінно повинен володіти досі небаченим ефективністю. І інформація, яку він знаходить в глобальній мережі, ще більше зміцнює його в цій думці.

Виробники «рубльовської таблетки» обіцяють зниження маси тіла на 7-8% лише за один курс лікування. Однак курс включає в себе комбінацію трьох формул, спільне застосування яких дозволить придушити зайвий апетит і повністю взяти його під контроль, перешкодить накопиченню жирових відкладень і спалить вже накопичені на талії, животі й боках жири. Звичайно, повний склад такого унікального засобу тримається в секреті, але все ж виробники «рубльовської таблетки» відкривають завісу таємниці, повідомляючи, що придушення голоду — заслуга особливої речовини Р-57, що міститься в кактусі худіі, а за розщеплення жирів відповідальні витяжки із зеленого чаю , африканського йохімбіну та індійського колеуса. Допоміжні речовини у складі таблетки знімуть пристрасть до вуглеводної їжі, позбавлять від булімії, виведуть з депресії і очистять організм від токсинів. А включені до складу препарату амінокислоти, мікроелементи і вітаміни нададуть загальнооздоровчий ефект.

Не забули виробники «рубльовської таблетки» заручитися думкою фахівців-терапевта й дієтолога. Правда, їх чомусь лише двоє, і деяка інформація про них є в Інтернеті, але шлейф наукових публікацій за ними все ж не тягнеться. Але, як знати, може бути це хороші практикуючі лікарі. Шкода тільки, що з 2008 року до їхньої думки про «рубльовської таблетці», судячи з усього, більше не приєднався жоден фахівець.

Очікування покупців

Втім, за майже п’ять років, що минули з моменту появи «рубльовської таблетки» на ринку БАДів для схуднення, потенційні покупці непогано навчилися розпізнавати рекламні виверти і маркетингові ходи, якими так люблять привертати їх виробники та продавці. При уважному прочитанні інформації про «рубльовської таблетці» і зіставленні її з описом інших препаратів для схуднення нічого особливого, крім назви, не виявляється: скрізь одні й ті ж слова про спалювання жирів і придушенні апетиту, одні й ті ж обіцянки швидкого ефекту без будь- або серйозних зусиль. Ну а про нанотехнології, застосовуваних при виробництві чого б то не було, не згадує нині тільки ледачий. Не забули про них і виробники «рубльовської таблетки».

Але, може бути, зайва недовірливість позбавляє когось унікального шансу раз і назавжди знайти стрункість і легкість у всьому тілі … І тоді нічого не залишається, як взяти телефон і подзвонити по пропонованому московським номером. Люб’язний консультант знову озвучить інформацію про унікальні достоїнства препарату і назве ціну, яка зазвичай шокує покупців, але потім, згадавши заповітне слово «Рублевська» і надихнувшись обіцяним результатом, вони погоджуються на покупку.

Був серед таких покупців та Володимир Воленко, відомий як засновник групи «Сонечко». Своїми враженнями від прийому «рубльовської таблетки» він не забув поділитися у всесвітній павутині. За півтора місяця прийому препарату його вагу … збільшився на 2 кг. І це при тому, що, як виявилося, під час лікування необхідно сидіти на особливій дієті, приймаючи їжу двічі в день з останнім прийомом не пізніше 16.00 і поїдаючи декількох ягід чорносливу протягом дня. Телефонний консультант Володимира Воленко пояснив настільки «несподіваний» ефект зайвої зашлакованностью його організму і запропонував почати черговий курс лікування «рубльовської таблеткою».

Ця історія типова: судячи з численних відгуків на інтернет-форумах, приголомшливих результатів, обіцяних виробниками, чекати не доводиться. А отже, шлях до стрункої фігури і раніше тернистий і довгий, але зате результативним: рухова активність, здоровий спосіб життя, правильне харчування і дієти. Не виключені і лікарські препарати та БАДи, придбані в аптеці після консультації з дієтологом.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.