Розтяжки на стегнах — основні принципи боротьби

загрузка...

Розтяжки на стегнах виникають зазвичай при ожирінні. У цьому випадку шкіра просто не витримує занадто сильного розтягнення, і найдрібніші колагенові волокна в її середині розриваються. З часом на місці розриву утворюються маленькі рубчики — це говорить про те, що місце розриву зайняла звичайна сполучна тканина.

Чому з’являються розтяжки на стегнах

Як і розтяжки на будь-якому іншому ділянці тіла, розтяжки на стегнах з’являються при дуже великому розтягуванні шкіри, наприклад, при ожирінні або під час вагітності. При цьому розриваються колагенові волокна в глибині шкіри, і замість них розростається сполучна тканина. Але іноді розтяжки з’являються не в той час, коли є зайва вага, а коли людина стрімко його втрачає. Це говорить про те, що шкіра втрачає не тільки жир, але і вологу, утворюються складки або зморшки, в глибині яких колагенові волокна просто розтріскуються.

Новостворені розтяжки мають червонуватий колір через наявність у них великої кількості кровоносних судин. З часом кровоносні судини запустівають і розтяжки набувають білого кольору, також відрізняється від загального кольору шкіри.

Основні принципи боротьби з розтяжками

Зменшити самі розтяжки практично неможливо. Основне завдання полягає в тому, щоб зробити їх непомітними. Для цього, насамперед, потрібно прискорити їх дозрівання, після чого розтяжки придбають білий колір, стануть більш тонкими і непомітними.

Друге завдання — поліпшити стан навколишніх тканин, після чого поліпшиться і зовнішній вигляд розтяжки.

Нарешті, третє завдання — це зрівняти поверхню розтяжки з поверхнею решти шкіри. У результаті всіх цих маніпуляцій розтяжка не зникає, але стає непомітною.

Як поліпшити зовнішній вигляд розтяжок на стегнах

Для цього існує багато методів: спеціальні косметичні засоби, мезотерапія, фізіотерапевтичні процедури. Сьогодні з цією метою застосовується і спеціальна методика дермотонія — своєрідний вакуумний апаратний масаж рефлекторних зон шкіри. Дерматонія сприяє поліпшенню кровообігу в дрібних кровоносних судинах шкіри, в результаті чого зменшується набряк шкіри, підвищується її пружність, розбиваються сполучнотканинні спайки, прискорюються обмінні процеси в шкірі, з її поверхні видаляються омертвілі клітини. Поліпшення крово-і лімфообігу сприяє виведенню з шкіри токсинів, прискоренню процесу утворення колагену, внаслідок чого поліпшується і загальний стан шкіри. На рубці або розтяжки дерматонія також діє позитивно, сприяючи їх дозріванню. Для того щоб привести в порядок шкіру в області стегон потрібно близько десять — дванадцять процедур.

Дерматонія виконує всі три завдання боротьби з розтяжками: вона прискорює їх дозрівання, поліпшує стан шкіри, навколишнього розтяжку і порівнює поверхню шкіри з поверхнею розтяжки.

Для поліпшення стану шкіри призначаються різні процедури, наприклад, косметичні засоби, що поліпшують вологість шкіри. Всі вони містять гіалуронову кислоту, яка притягує до себе воду. Крім того, до їх складу входять речовини, що живлять шкіру і натуральні білки колаген і еластин.

Для того, щоб зрівняти поверхню розтяжки з поверхнею шкіри, застосовуються і різні види пілінгу. Але якщо розтяжки розташовуються на внутрішній поверхні стегон, то застосовувати пілінг проблематично, оскільки тут дуже тонка і ранима шкіра.

Чи можна якимось чином хоч частково розсмоктати сполучну тканину розтяжок?

З цією метою проводиться багато процедур, але в більшості своїй вони неефективні. Не так давно стали випускати косметичні засоби, що попереджають появу розтяжок за допомогою рослинних витяжок (ефірних масел рожевого дерева, лимона, м’яти, рослинних масел паростків пшениці, горіха, біосахарідов). Наскільки ефективні ці препарати, покаже життя, але великих надій на них покладати, мабуть, не варто.

З цією ж метою застосовується ретинол (вітамін А), який стимулює процес утворення білка в шкірі (як відомо, еластичні волокна складаються з білків колагену і еластину).

Випускаються і препарати, що містять ДМАЕ (Деміта аміноетанол) — натуральна речовина, яке синтезується в організмі людини, яке сприяє поліпшенню стану і згладжування рубця.

Існують також способи просто приховати розтяжки за допомогою, наприклад, автозагара або нанесення тональної пудри. У будь-якому випадку сучасна косметологія допоможе жінці приховати розтяжки.

Розтяжки — це сполучнотканинні рубці, видалити які, як показує практика, неможливо, що б при цьому не говорилося в рекламі. Але якщо сумлінно займатися цією проблемою, то розтяжки можна зробити зовсім непомітними.

Галина Романенко

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.