Розтяжки на грудях: відстоюючи бастіони привабливості

До того, що неприємним наслідком вагітності може стати таке явище, як розтяжки, жінки, напевно, ніколи не навчаться ставитися спокійно. І якщо вони ще готові закривати очі на косметичні дефекти в області живота і стегон, то розтяжки на грудях наганяють їх у невимовний жах: адже головне знаряддя спокушання чоловіків може втратити в ціні. Грамотні спокусниці, між тим, сплять спокійно: вони воліють займатися профілактикою розтяжок, а не голосити з приводу їх появи.

Розтяжки на грудях — це не тільки бич для молодих мам. З подібною проблемою стикаються і дівчатка-підлітки. Під час статевого дозрівання тіло активно збільшується в розмірах і додає в масі, і молода шкіра просто не в змозі витримати зростаючі навантаження. До внутрішніх розривів шкіри можуть привести також гормональні коливання в організмі і різкі коливання ваги.

Розтяжка являє собою внутрішній розрив шкіри, на місці якого згодом виникає рубець сполучної тканини. На мові професійних медиків такі косметичні неприємності називаються Стрий. Цікаво, що французи називають їх vergetour: це слово перекладається буквально як «слід від удару батогом». Спочатку розтяжки на грудях виділяються своїм червоним або пурпуровим кольором, згодом вони світлішають і стають особливо помітними на тлі засмаглої шкіри.

Попередити появу розтяжок на грудях не так вже й складно: достатньо періодично втирати в проблемну зону трохи оливкової олії. Якщо під час вагітності лікар дозволяє молодій жінці відвідувати басейн або виконувати нескладні комплекси вправ, то це теж послужить ефективною профілактикою стрий. Благотворно позначаються на стані шкіри грудей контрастний душ, спеціальний масаж, зволоження настоєм ромашки і маски з сиру.

Лікування розтяжок на грудях у косметичних салонах

У центрах медичної косметології розтяжки на грудях лікують переважно комплексними методами. Всі процедури стимулюють регенерацію колагену і еластину, що складають своєрідний каркас шкіри.

В окремих випадках розтяжки на грудях усуваються шляхом проведення хімічних пілінгів — для лікування свіжих стрий червонуватого або синюватого кольору вистачить кількох процедур із застосуванням гліколевої кислоти. Вона досить ніжно впливає на шкіру, а легке почервоніння, яке залишається на шкірі після проведення процедури, сходить вже через пару днів.

Курс хімічних шліфовок дає особливо вражаючий ефект у поєднанні з процедурами мезотерапії. В залежності від віку і розміру розтяжок на грудях фахівець підбирає оптимальне поєднання необхідних поживних і омолоджуючих препаратів і вводить їх у вигляді ін’єкцій.

Лазерна шліфовка як спосіб усунення розтяжок на грудях не вітається, оскільки вона вважається найбільш травматичною, хоча подібним чином нерідко прибирають стрії з живота і стегон.

Лікування розтяжок на грудях в домашніх умовах

Деякі жінки цілком успішно справляються з післяпологовими розтяжками на грудях, вдаючись не до дорогим салонним послуг, а використовуючи доступні народні засоби. Так, наприклад, відомий спосіб видалення розтяжок за допомогою різних ефірних масел, і особливо дієвою вважається суміш мигдального та розмаринового масла.

Багато зводять розтяжки на грудях, протираючи шкіру яблучним оцтом, але в цьому випадку не варто чекати миттєвого результату — сліди розривів стануть непомітними приблизно через пару місяців.

Якщо розтяжок порівняно небагато і вони ще не зовсім застарілі, можна спробувати їх вилікувати за допомогою спеціальних кремів для розтяжок, які зазвичай входять в асортимент продукції всіх відомих косметичних брендів — зокрема, Lierac, Vichy, Chicco та інших. Бездоганного стану шкірі в області декольте вони, звичайно, вже не повернуть, але зроблять стрії набагато менш помітними.

Світлана Усанкова

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.