Різдвяні ворожіння — пориньте в дитинство

Ну що сказати, ну що сказати, влаштовані так люди, бажають знати, бажають знати … А тому несамовито заливають віск у воду, палять папір, спостерігаючи за тінями, пристають до незнайомців на вулицях і вже зовсім казна-що проробляють з обручками на мотузочці!

А, втім, чому б і ні? Ворожіння — це весело, це цікаво, а якщо передбачення було хорошим, то навіть — інформативно! Наприклад, ворожіння по гавкоту собак. Берете опівночі гострий ножик і прямуєте на вулицю … не бійтеся, собаку мучити не доведеться! Розрізаючи сніговий замет, повторюйте: «Чорт, не мовчи, рис, правду мені скажи, який мені чоловік знайдеться, плакати чи радіти доведеться?», А далі вже слухайте собак. Веселий гавкіт — і суджений буде добрим, сміхотливим, злобний — жорстким, похмурим відлюдьком. Виття собаки означає швидке вдівство, що теж можна вважати добрим знаменням, якщо перед цим вона гавкала зло: значить, заміжжя з лиходієм буде коротким!

Поясню свою іронію: ніхто не знає майбутнього людини, крім його власного, майже беззвучний, внутрішнього голосу, та й той часто не витійствує, а повторює … За нашими страхами, за нашими печалями, за нашою тугою про те, чого, як нам здається, ніколи не буде. Але внутрішнього голосу можна і потрібно вміти підказувати! Потрібно програмувати своє майбутнє самому позитивними думкоформа, і чим яскравіше і категоричніше вони будуть, тим гарантованіше ваш зовсім не випадковий успіх!

Так що, вливаючи розплавлений віск у холодну воду і витлумачуючи передбачення застиглих фігур, проявіть фантазію на свою користь: дивіться наш приклад «класичне тлумачення vs креативне»! Якщо віск вилився у вигляді будинку, то дівчина вийде заміж (або купить пентхаус на Остоженке на свої кровні?); Якщо руїни — нещастя (або дівчина поїде до Єгипту, в Долину Царів?); Яма — близька смерть (або знайдений скарб?) , кільце — швидка весілля (тут «креативу» не потрібно!)

Кидаючи за поріг туфельку, яка вказує на сторону, «в яку дівчина вийде заміж», поціляйте в сторону Рубльовського шосе, запалюючи свічки між двома дзеркалами і вдивляючись в «коридор» у пошуках особи судженого, приклейте в куточок одного з дзеркал фотографію Джорджа Клуні. Збираючись вибирати з миски предмет-символ, не соромтеся довго і уважно мацати асортимент, і тягнути і цукор (солодке життя), і кільце (заміжжя), і чарку (веселощі), а цибуля з золою (до сліз так бідності) можете просто в миску не класти. Зрештою, кожен гідний того, про що насмілюється просити. Так що, якщо передбачення гарні — радійте, а якщо погані — то забудьте, адже який толк в брехні?

Граючи в гру під назвою «Різдвяні ворожіння», грайте в неї до кінця, самовіддано, як в дитинстві. У цій грі — все понарошку, але від цього не менш приємно бути королевою в короні і на троні.

Хоча різдвяні ворожіння можуть бути відмінним способом організувати вечірку так, щоб вона здивувала і запам’яталася. Уявіть тільки, приходять до вас пані та панове, а у вас у вітальні — живий півень і курочка! Скільки розваги: налити в тарілку води, в іншу насипати грошей, поруч дзеркало покласти, випустити півня, і чекати, що вибере — якщо до води потягне, значить, п’яниця, якщо до дзеркала — красунчик, якщо до грошей — багатій, а якщо до курці, тут вже, вибачте, бабій!

Можна покласти під подушку 4 карти-короля, і чекати, хто присниться: піковий король — старий ревнивець, червовий — наречений молодий і багатий, хрестовий — обранець військовий чи політик, а бубновий — єдино бажаний.

І навіть перехожого на вулиці не так вже обов’язково першого зустрічного окликати … Чиє ім’я, зовнішність і положення, за повір’ям, збігаються з аналогічними характеристиками майбутнього нареченого. Або проявіть особливу підступність: проведіть різдвяну опівночі в колі, завідомо повному красивих і багатих чоловіків! Кішку до ворожіння «по кішці» теж можна привчити заздалегідь: якщо вона переступає поріжок, входячи в кімнату, з лівої лапки, загадане збудеться, а якщо правої — не цього разу.

Різдвяні ворожіння — один із самих яскравих святкових атрибутів, не нехтуйте ними, але і не сприймайте занадто серйозно! … Просто твердо вірте, що буде наречений і багатий, і красивий, і ласкавий, а вже воскові краплини да гри зі всякою живністю — це для потіхи, але, тим не менш, дуже веселою!

Кіра Кратна

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.