Rf ліфтинг: технології на допомогу красі

Сьогодні підтяжку обличчя і тіла можна поводити не тільки за допомогою операції, але і безопераційним методом, наприклад, за допомогою rf ліфтингу, який користується все більшою популярністю. Особливістю методу є те, що відбувається не тільки сам ефект ліфтингу (натягування шкіри), але і її омолодження.

Що таке rf ліфтинг

Радіохвильовий ліфтинг або rf ліфтинг (radio frequency) заснований на розігріванні середніх шарів шкіри і підшкірної клітковини за допомогою радіохвиль. Такий вплив не зачіпає поверхневих шарів шкіри, тобто епідермісу і не чинить на нього негативного впливу.

Як відомо, в середньому шарі шкірі (дермі) розташовано багато кровоносних судин, нервових закінчень і еластичних волокон (колагенових і еластинових), які підтримують шкіру, не даючи їй збиратися в складки (зморшки). Колагенові і еластинових волокна утворюються з відповідних білків, які виробляються клітинами сполучної тканини фібробластами, а при їх старінні та руйнуванні знищуються іншими клітинами — фіброкластамі. З віком кількість фібробластів і фіброкластов знижується, що сприяє тому, що нових колагенових і еластинових волокон стає все менше, а зруйновані старі не прибираються. Від цього шкіра стає менш пружною і збирається в складки.

Під дією радіохвильового випромінювання прогрівається дерма і розташовані в ній кровоносні судини, в результаті до шкіри приливає кров, поліпшується обмін речовин, в тому числі і утворення білків еластину і колагену. На місці впливу радіохвильового випромінювання починає активно формуватися новий пружний каркас з колагенових і еластинових волкон. В результаті розправляються невеликі зморшки, поліпшуються контури особи і фігури та шкіра набуває більш молодий вид.

Як проводиться процедура rf ліфтингу

Процедура rf ліфтингу починається з того, що на чисту шкіру пацієнта наноситься спеціальний гель, потім лікар обробляє поверхню шкіри радіохвилями за допомогою насадок до апарату по певних лініях (процедура абсолютно безболісна). Під дією радіохвиль шкіра розігрівається і ефект її підтяжки стає видно стразу, ще до того, як утворюється каркас з нових пружних волокон. Тривалість проведення процедури залежить від площі оброблюваної шкіри. Після процедури пацієнта попереджають, що він протягом доби не повинен приймати ніяких теплових процедур, і також повинен не виконувати будь-яких робіт, пов’язаних з фізичними навантаженнями.

Всього на курс лікування потрібно від чотирьох до шести процедур rf ліфтингу.

Показання і протипоказання для проведення rf ліфтингу

Процедура rf ліфтингу показана при початкових стадіях старіння і обвіванія шкіри обличчя і тіла. Якщо на шкірі є жорсткі зморшки, то rf ліфтинг навряд чи буде достатньо ефективним, тут буде потрібно пластична операція.

Протипоказаннями для проведення rf ліфтингу є будь пухлини (у тому числі доброякісні) в зоні передбачуваного впливу (це стимулює їх зростання), будь-які онкологічні захворювання, наявність в тілі пацієнта будь-яких металевих конструкцій (наприклад, кардіостимулятора), шкірні захворювання в місці впливу, будь-які гострі захворювання і загострення хронічних захворювань, вагітність, годування дитини грудьми і дитячий вік.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.