Рестилайн — безперервна битва за молоду шкіру

Рестилайн — це лікарський препарат, який використовується у вигляді ін’єкцій для розгладження зморшок і моделювання губ. Рестилайн також часто використовується для зменшення розмірів носогубной складки, а також складок, які тягнуться від куточків рота до носа. Ін’єкції не забезпечують постійний результат, але вони покращують зовнішній вигляд шкіри обличчя протягом шести місяців, а іноді й довше.

Визначення

Ін’єкції Рестилайн містить гіалуронову кислоту, яка в природному вигляді міститься в організмі людини і робить шкірний покрив більш еластичним. З плином часу кількість гіалуронової кислоти в шкірі зменшується, викликаючи зменшення тургору шкіри, що в свою чергу призводить до появи зморшок і складок. Рестилайн забезпечує моментальні результати, скорочуючи зморшки і ущільнюючи губи за рахунок збільшення обсягу і наповнення шкіри.

Перед процедурою

Кількість ін’єкцій, необхідних для досягнення бажаного результату, може варіюватися в залежності від стану тієї області, яка піддається лікуванню. Під час попередньої консультації ваш пластичних хірург або дерматолог зможе визначити, яку кількість процедур вам необхідно. Вам буде запропоновано вказати всі рецептурні або безрецептурні лікарські засоби, які ви приймаєте, так як деякі препарати можуть впливати на ваше лікування. Ваш лікар може попросити вас уникати прийому вітаміну Е, а також безрецептурних нестероїдних протизапальних препаратів за два тижні до процедури. Нестероїдні протизапальні препарати включають аспірин, ібупрофен і напроксен натрію. Використання даних речовин може збільшити ймовірність появи кровотечі або синців в місці проведення ін’єкцій.

Ін’єкції Рестилайн

Перед введенням рестилайна вам введуть місцево анестетик для того, щоб мінімізувати біль від введення голки. Після того, як голка буде введена в шкіру під зморшкою, гіалуронова кислота надходить під шкіру, піднімаючи її зморшкуватий ділянку. Ін’єкції тривають від 15 до 30 хвилин і можуть супроводжуватися відчуттям печіння на обличчі.

Відновлення

Після проведення ін’єкцій Рестилайн ви можете спостерігати протягом двох-трьох днів невеликий набряк у місці введення препарату. Також можуть виникнути почервоніння та синці. Дуже важливо в період відновлення після процедури уникати тертя в місці ін’єкції, а також зморщування губ в разі, якщо губи були піддані процедурі. Ви можете дотримуватися звичного способу життя, але необхідно уникати перебування на сонці до тих пір, поки не спаде почервоніння або синці.

Попередження

Не можна використовувати Рестилайн, якщо ви вагітні або годуєте грудьми. Також не рекомендується застосовувати ін’єкції людям, які використовують препарати для розрідження крові або запобігання утворення тромбів, оскільки швидше за все, з’явиться кровотеча та синці. Ін’єкції рестилайна в області обличчя, на якому присутні прищі, висип або кісти, можуть відстрочити відновлення або навіть погіршити стан шкіри. У деяких людей може розвинутися гранульома — рідкісне захворювання, при якому на шкірі можуть утворитися горбки.

Як використовувати Рестилайн

Рестилайн — шкірний наповнювач, який в основному застосовують в області рвокруг рота для розгладження мімічних зморшок, а також складок біля куточків губ і над губами. Він містить гіалуронову кислоту, яка природним чином виробляється організмом. Ін’єкції рестилайна повинен робити тільки кваліфікований дерматолог.

 • Проконсультуйтеся з дерматологом, досвідченим у використанні рестилайна. Важливо, щоб засіб вводилося кваліфікованим лікарем, тому що можливі негативні реакції і побічні ефекти, які найчастіше зустрічаються, якщо процедуру проводить недосвідчена людина. Побічні ефекти включають поява шишок або горбків під шкірою у місці введення препарату, почервоніння і припухлості.
 • Покажіть дерматолога зморшки і складки, які вас турбують. З дрібними і помірними зморшками можна успішно впоратися за допомогою рестилайна.
 • Нехай лікар, якщо необхідно, «заморозить» ділянки на обличчі, в які буде водитися Рестилайн. Маленькій голочкою в шкіру вводиться анестетик, перед тим, як ввести наповнювач.
 • Ін’єкції рестилайна вводяться в ділянки на обличчі, які викликають у вас занепокоєння. Лікар може використовувати різні техніки введення препарату в шкіру. Голку можна вводити в зморшку багато разів, роблячи маленькі уколи близько один до одного, щоб зменшити зморшку. Лікарі можуть іншу техніку, при якій вся голка вводиться під шкіру, а ліки вводяться повільно, по мірі того як лікар виймає голку. Неправильне введення рестилайна може спровокувати побічні ефекти, такі як синці і біль.
 • Нехай доктор зробить масаж тієї ділянки, в який був введений препарат, щоб поширити його під шкірою і домогтися правильних контурів особи.
 • Покладіть пакетик з льодом на місце дії препарату, щоб уникнути можливого почервоніння і припухлості.
 • Запишіться на подальшу консультацію через чотири-дев’ять місяців, щоб завершити лікування і добитися оптимального і бажаного результату.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.