Ременс: гомеопатичний препарат для жінок

загрузка...

Гомеопатичні засоби, призначені для тривалого застосування, добре підходять для лікування хронічних гінекологічних захворювань. Саме тривале застосування дозволяє надмалим дозам цих препаратів надавати необхідне коригувальну дію на організм жінки.

Як діє Ременс

Ременс — це гомеопатичний лікарський препарат, який виявляє регулюючу дію на роботу жіночих статевих органів, оскільки володіє протизапальними і протівоклімактеріческімі властивостями. Самостійно застосовується тільки при легких порушеннях в цій області, в комплексі з іншими лікарськими препаратами може застосовуватися при захворюваннях будь-якого ступеня тяжкості. Випускається в краплях для прийому всередину у флаконах по 20, 50 або 100 мл з крапельним дозатором і в таблетках для прийому під язик.

Призначається при порушеннях менструального циклу, клімактеричному і передменструальному синдромах, запальних захворюваннях жіночої статевої сфери. Механізм дії Ременс полягає в тому, що він відновлює нормальне співвідношення між залозами внутрішньої секреції, відповідальними за вироблення гормонів, що регулюють роботу статевих органів жінки. Ці залози:

 • гіпоталамус — відділ головного мозку, що відповідає за роботу всіх ендокринних органів, який виробляє гормони, що стимулюють роботу гіпофіза;
 • гіпофіз — головна залоза внутрішньої секреції, яка виділяє гормони, що регулюють виділення статевих гормонів яєчниками;
 • яєчники — виділяють жіночі статеві гормони, регулюючи одночасно кількість виділених гормонів гіпофіза: чим більше виділяється статевих гормонів, тим менше гормонів гіпофіза, стимулюючих їх секрецію і навпаки.
 • Якщо содружественная робота системи гіпоталамус-гіпофіз-яєчники порушується, то це викликає самі різні зміни — від порушень менструального циклу і безпліддя до довгостроково протікають запальних процесів жіночих статевих органів. Ременс м’яко впливає на систему гіпоталамус-гіпофіз-яєчники, поступово відновлюючи в ній рівновагу.

  Під дією Ременс зменшуються неприємні прояви клімактеричного синдрому, так як крім відновлення гормонального рівноваги, він володіє сечогінними (зменшує набряклість тканин), заспокійливими властивостями, здатний зменшувати різні зміни, викликані вегетативною нервовою системою (підвищену пітливість, припливи крові до обличчя, напади серцебиття і болю в серці). Ременс нормалізує обмін речовин (сприяє зменшенню зайвої маси тіла), зменшує ризик розвитку серцево-судинних захворювань, має протизапальну дію і покращує кровообіг органів малого тазу.

  Показання та протипоказання для застосування Ременс

  Ременс призначають при порушеннях гормонального фону і тривало протікаючих запальних захворюваннях жіночої статевої сфери разом з іншими лікарськими речовинами (несумісність його з будь-якими препаратами виявлена не була):

 • при порушеннях менструального циклу (у тому числі при повній відсутності менструацій, болісних менструаціях);
 • при передменструальному синдромі (різкій зміні настрою у другій половині менструального циклу, болях в животі, загальному нездужанні, які проходять в перший же день менструації);
 • при клімактеричному синдромі (нестійкість настрою, депресія, серцебиття);
 • при запальних процесах в жіночій статевій сфері (запаленні яєчників, матки, маткових труб).
 • Протипоказанням для призначення Ременс є підвищена чутливість до компонентів препарату, вік до 12 років (клінічні дослідження на дітях не проводилися), вагітність і годування грудьми (будь-які гормональні препарати при цих станах призначаються тільки лікарем).

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.