Психологія відносин — як зберегти тепло надовго

Будь-які відносини потрібно підтримувати, що, погодьтеся, вимагає деяких зусиль з обох сторін. Зрозуміло, різні відносини вимагають різної «підживлення», деякі вимагають більшої уваги і часу, ніж інші. Наприклад, відносини в стадії кризи вимагають особливої обережності і уваги, а також постійних зусиль, спрямованих на подолання кризи та відновлення миру.

Однак якщо ваші романтичні відносини розвиваються досить рівно, без особливих перепадів, і ви хочете зберегти цей темп, існує кілька ефективних засобів, які допомагають зберегти зацікавленість один в одному навіть після декількох років спільного життя.

Перш ніж вивчати ці інструкції до дії, просимо звернути увагу: хоча ці методи працюють безвідмовно в більшості випадків, частоту і час їх використання слід регулювати. Ні в якому разі не зловживайте ними, інакше подруга запідозрить вас у нещирості (а то і в невірності), а гострота відчуттів зникне від частого повторення. І все ж не треба приступати до їх виконання з ентузіазмом приреченого на смерть — деяка вправність, безсумнівно, в цій справі потрібно, і будь-яке ваше пропозицію романтичного спрямування повинно виглядати природно. В цілому, щасливі, гармонійні стосунки зберігаються до тих пір, поки партнери відчувають один до одного повагу і любов, а будь-які спроби продовжити їх насильницьким чином закінчуються невдачею. Отже, кілька порад, як швидко і безболісно показати коханій своє ніжне до неї відношення.

Робіть їй щирі компліменти

Що значить «робити щирі компліменти»? Нічого особливого. Просто коли ваша улюблена входить в кімнату в новому запаморочливому плаття (або без нього), і ваше серце починає прискорено битися, скажіть їй про це. Скажіть, як чудово вона виглядає, як ви щасливі бути з нею разом, як вам пощастило (якщо ви так вважаєте, звичайно). Або похваліть улюблену за підвищення на роботі, яке вона давно заслужила, за важливі досягнення в кар’єрі або щось, чим вона по праву може пишатися. Такі компліменти ніколи не бувають зайвими або занадто надуманими, а жінки їх цінують більше стандартних дифірамбів красі. Озвучені вами словесні докази розуму, краси і винятковості розслаблюють жінку, налаштовують її на романтичний лад, і вам не доведеться довго переконувати її у своїх почуттях. Крім того, ваше ставлення, виражене в компліментах, додасть жінці впевненості в собі, а оскільки саме ви поліпшили їй настрій, подяку з боку коханої не змусить себе чекати.

Виконайте одну з її самих наполегливих прохань

Згадайте, про що кохана вже довго і безуспішно просить вас — наприклад, більш ретельно голитися або запросити її в ресторан — а ви все робите вигляд, що не чуєте? Що ж, якщо ви трохи напружить і виконайте її прохання (а ще краще, якщо ви будете виконувати її прохання постійно), улюблена неодмінно помітить і оцінить вашу увагу. Такі добрі справи не потребують великих зусиль з вашого боку — достатньо більш уважно ставитися до слів подруги і нагородою вам стане похвала коханої. Секрет полягає не в тому, що ви робите те, що вам подобається, а те, про що вона вас просила. Відчуваєте різницю? Виконання прохання подруги говорить про те, що ви іноді слухаєте і її, а не тільки спортивних коментаторів. Виберіть кілька самих наполегливих її прохань і виконаєте їх!

Здивуйте її

Навіть самий маленький романтичний жест може зіграти дуже велику роль у відносинах. Якщо ви знаєте, що улюблена втомилася після важкого робочого дня, замовте на будинок вечеря в її улюбленому ресторані або кафе. Або ж порадуйте подругу її улюбленими делікатесами або морозивом. Невеликий подарунок (необов’язково дорогою або особливий) неодмінно підніме їй настрій — досить подумати про те, що може їй сподобатися. Вибирайте речі в її смаку — це підкреслить особливу інтимність і довірливість ваших відносин і ваше поінформованість про її пристрастях. Жінки з радістю отримують такі несподівані подарунки, крім того, вони підкреслюють, наскільки для вас важливі деталі.

Проводьте з нею більше часу

Подивимося правді в очі: багато чоловіків приходять в обурення при одному тільки натяку на те, що поміняти компанію приятелів на вечір з коханою. Як не дивно, жінки цілком розуміють ваші почуття і усвідомлюють значення міцної чоловічої дружби, тому більшість з них все ж готові на деякий час відсторонитися і відійти на другий план. Тим не менш, дуже важливо, щоб ви розуміли, що насправді головне у вашому житті — друзі-приятелі чи кохана. Дати їй відчути це — не менш важливо, ніж розуміти це самому. Час від часу, замість того, щоб вирушати в бар з друзями, подивіться будинку кіно. Такі дрібні поступки приносять великі плоди, тому переконайтеся в тому, що жінка усвідомлює, на яку жертву ви заради неї йдете. Іноді, якщо подруга не оцінила ступеня вашого самопожертви, не зайвим буде їй про це натякнути. Ні в якому разі не шкодуйте про це «великодушно» вчинок — не потрібно витати думками десь далеко, як ніби відбуваючи повинність; нехай улюблена знає, що, хоча ви і дорожите компанією друзів, завжди готові провести час з коханою жінкою.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.