Психологічні ігри — безжальні і нещадні

Популярною забавою нинішніх буднів названі психологічні ігри. Небезпечний, владний і безжальний інструмент впливу на оточуючих, близьких, можливо і дорогих людей. Модним стало вираз «Давай пограємо», часте визначення «Так, у нас просто гра» в натовпі за поглядами, жестів можна легко відрізнити так званих «Гравців».

Цікава чи життя цих примірників? Чи можна взагалі назвати їх існування життям? Цікаво чи це? Чи часто виникають у них питання «А навіщо мені все це»? Цей список питань може бути нескінченний для тих, хто ніколи не грав, то є, і не був ні гравцем, ні іграшкою. Маніпулюючи термінами можна розрізняти кілька типів психологічних ігор:

 • варіант, коли обидва гравці. Він може бути захоплюючий. Домовитися з партнером про психологічну грі, дати їй назву, припустимо «Між нами тільки секс» або, навпаки «Між нами не може бути нічого (ми колеги)». Розробити чіткі правила. Апогеєм буде записати ці правила, скласти щось на зразок договору, закріпити все це підписами або того символічніше — кров’ю. Тоді гра придбає ще й готичний характер. Підсумком такої гри може стати тільки нудьга. Тобто обом набридне грати. Тому що жити, дотримуючись чіткі правила складеного «Договору» те саме виконувати обов’язки на роботі, грунтуючись на «Посадових інструкціях». Ну, кому не захочеться, нарешті, розслабитися, побути собою. Варіант, що гра може перерости в справжні відносини, практично неможливий. Гра, вона, як і обман, не може бути основою для виникнення повної довіри між партнерами.
 • варіант, коли ви гравець, швидше за все, найприємніший. Ви створюєте правила гри, приймаєте їх. У вашому варіанті, назва грі можна навіть не давати, просто пам’ятати для себе «Я граю з цією людиною» — запам’ятати це, вірити в це. Небезпекою може бути тільки раптово підкрався, зрадницьке і владне почуття, таке як любов, прихильність. Якщо ви гравець, то, щоб не програти в свою ж гру, вам потрібно зберігати граничне холоднокровність, повільно й надійно переходити в Світ цинізму. За частіше повторювати собі, що абсолютно все не має ніякого сенсу, що «треба жити граючи» і вкладати в це вираження саме той сенс, що ви той самий «граючий людина». Підсумком такої гри може бути гарантоване ваше самотність. Але це вже точно. Якщо ви раптом, раптово, захочете стабільності, то знайте, вона у вас є — гравці завжди самотні — це стабільно!
 • варіант, коли ви іграшка. Ось тут вже неприємно, але знову ж таки не смертельно. Порадити, якщо ви зрозуміли, що вами грають можна — розслабитися, змиритися. Гравець, які улещує вас, швидше за все майстер своєї справи, знає точно, як себе вести, що робити. З ним поруч і добре і весело. Він відмінний експонат для того, щоб показати його друзям, подругам. Користуйтеся його карколомний, отримуйте насолоду від його присутності у Вашому житті, словом, приймайте його гру. Залиште для себе тільки одне правило: «Ні в якому разі не довіряйте« гравцеві », не намагайтеся його змінити, виправити, змусити відмовитися від гри». Ну, нехай він грає, а ви радійте. Він не Ваш чоловік спочатку, знайте про це, пам’ятаєте. Виходьте з його гри, як тільки відчуєте, що пора. Ви сильніше його тут. Не ви гру починали, не Вам її і продовжувати. Звільняйтеся від правил, обов’язків, брехні. А він нехай шукає нову жертву.
 • Підводячи підсумки, можна погодитися з тією думкою, що грати в психологічні ігри — заняття марне. Не витрачайте свою енергію, нерви, а можливо, і здоров’я на те, щоб грати в Життя, займатися тією справою, яка не дасть жодних результатів у підсумку. Як кажуть, не потрібно робити зайвих рухів. Жити і так не нудно, варто тільки ставити перед собою реальні, бажано гуманні цілі, і йти вперед, на шляху їх досягнення. А грати в психологічні ігри, це все одно, що крокувати строго в бік, обходячи, уникаючи реальні, потрібні, безумовно, складні рішення. Можливо, психологічні ігри є свого роду, маскою для прикриття будь комплексів або недоліків. Як ви самі думаєте — це вихід? Ховатися за договорами і правилами — це не вирішення проблеми. Якщо ви граєте, задумайтеся, а чи туди йдуть Ваші сили?

  Катерина некапризна

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.