Простамол уно: поліпшить роботу передміхурової залози

Простамол здатний зменшити ознаки аденоми передміхурової залози і хронічного простатиту, попередити подальше зростання аденоми, підтримати сексуальну функцію. Все це при тривалому застосуванні під наглядом лікаря допомагає чоловікові повернутися до повноцінного життя.

Як діє

Простамол уно містить екстракт плодів пальми сабаль, які традиційно застосовувалися американськими індіанцями для лікування захворювань сечового міхура, сечівника і передміхурової залози (простати). Плоди пальми сабаль містять лауринові, міристинова, олеїнову жирні кислоти і біологічно активні речовини фітостероли. Фітоестероли здатні знімати набряк і запалення передміхурової залози, що покращує кровообіг в даній області.

Під дією фітостеролів пригнічується перехід одного з видів чоловічих статевих гормонів (андрогенів) тестостерону в дигідротестостерон, який стимулює утворення білка. Білок необхідний для розмноження клітин (проліферації) передміхурової залози. Легке антиандрогенну дію не пригнічує статеву функцію чоловіки.

Крім того, простамол уно пригнічує синтез простагландинів — основних речовин, «винних» у розвитку запального процесу. У результаті в передміхуровій залозі зменшується запалення, що призводить до зниження кількості міжклітинної рідини, тобто до зменшення набряку. Стінки кровоносних судин, які здавлювалися набряклою тканиною, розправляються, це сприяє поліпшенню обміну речовин в даній області. Так як сечівник також здавлюється при запаленні і набряку передміхурової залози, то після зменшення її в обсязі поліпшується і процес сечовипускання.

Крім того, простагландини збільшують тонус нижніх відділів сечовивідних шляхів, а зменшення тонусу сприяє поліпшенню сечовипускання.

Простамол уно знайшов широке застосування в комплексному лікуванні різних захворювань передміхурової залози, але, безумовно, він не володіє чудодійними властивостями, які приписуються йому рекламою. Для того, щоб відчути лікувальний ефект цього препарату, його потрібно приймати довго і найчастіше не самостійно, а в комплексі з іншими лікарськими засобами та методами лікування передміхурової залози.

Кому рекомендується прийом

Прийом Простамол Уно рекомендується при розростанні тканини передміхурової залози (гіперплазії) залози I і II ступеня, тобто в початкових стадіях захворювання. Гіперплазія або аденома передміхурової залози являє собою один або кілька ділянок розростання залізистої тканини простати. Це захворювання ніяк би не з’являлося, якби через передміхурову залозу не походив сечівник (уретра). При збільшенні аденоми вона починає здавлювати уретру, що призводить до порушень сечовипускання.

Іншим показанням для прийому Простамол Уно є хронічний запальний процес в передміхуровій залозі — хронічний простатит, основною ознакою якого також є порушення сечовипускання внаслідок здавлювання уретри набряклою передміхурової залозою.

Як правильно приймати

Простамол уно випускається німецькою фармацевтичною компанією Берлін-Хемі в капсулах, в кожній з яких міститься 320 мг екстракту плодів пальми сабаль.

Приймають простамол уно по одній капсулі 320 мг один раз на день (краще в один і той же час) під час або після їди, не розжовуючи, запиваючи невеликою кількістю води. Можна застосовувати по половині капсули (160 мг) два рази на день. Курс лікування може продовжуватися тривалий час (не менше місяця), його визначає лікар. Курси лікування потрібно повторювати через кілька місяців.

При необхідності, якщо порушення сечовипускання значні, лікар може призначити прийом Простамол Уно по 320 мг два рази на день.

Протипоказання і побічні ефекти

Прийом Простамол Уно протипоказаний тільки при підвищеній чутливості до компонентів препарату.

Препарат зазвичай прекрасно переноситься навіть при тривалому застосуванні, але іноді виникають розлади з боку шлунково-кишкового тракту у вигляді нудоти і болю в животі. Такі побічні ефекти виникають в основному у тих, хто застосовує простамол уно перед їжею. Можливі також і алергічні реакції, найчастіше у вигляді різної шкірного висипу.

Простамол уно поєднується з будь-якими іншими лікарськими речовинами. Відомості про передозування препарату до теперішнього часу не надходили.

Вчасно розпочате лікування захворювань передміхурової залози Простамол Уно (в тому числі і у складі комплексного лікування) попереджає виражені порушення сечовипускання у хворих.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.