Проріджування брів нитками — метод індійських красунь

Видалення волосся нитками (threading) — сучасний метод видалення розрізнених волосся. Це метод використовується для видалення рослинності на обличчі, в тому числі над верхньою губою, на підборідді, на щоках, бровах, а також по всьому тілу. Він більш ефективний, ніж гоління або знебарвлення.

Видалення волосся нитками — традиційний індійський метод видалення волосся, який став популярним кілька років тому. Головний недолік цього методу в тому, що він може бути досить хворобливим. Рівень хворобливості відчуттів залежить від чутливості шкіри і густоти росту волосся. Вищипування брів — найрадикальніший спосіб зміни способу, не вдаючись до допомоги косметики або пластичної хірургії. Уміло вищипані брови відкривають очі, надають особі більш акуратний і доглянутий вигляд.

Проріджування брів нитками набагато зручніше і простіше, ніж епіляція воском. Вищипування заподіює біль, оскільки доводиться висмикувати кожен волос окремо. Виходить, проріджування нитками — оптимальний варіант. Перед вищипуванням брів шкіру потрібно обробити спиртом, щоб видалити масла, які ускладнюють висмикування волосся.

Проріджування нитками — це висмикування відразу декількох волосся з фолікула за допомогою бавовняної нитки. Косметолог робить на нитці петельки, якими захоплює волоски і висмикує їх одним різким рухом, залишаючи гладку поверхню.

Переваги проріджування брів нитками

 • Це порівняно недорогий метод видалення волосся.
 • Видалення волосся нитками створює ідеальні лінії, замість стандартної арки надаючи бровам потрібну форму.
 • Цей метод не тільки видаляє волосся на обличчі, але і виконує отшелушивающие функції.
 • Проріджування брів нитками — дуже точний метод, який дозволяє косметолога в більшій мірі контролювати процесу, ніж при епіляції воском. Результат — більш досконала форма брів!
 • При використанні цього методу волосся висмикуються з кореня, а при вищипуванні волосся просто зрізаються, після чого вони стають густіше і починають рости швидше.
 • Після видалення нитками волосся відростає повільно, до того ж, вони більш тонкі.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.